Performancing Metrics

قیمت مسکن در نرم افزارها را باید کارشناسان خبره تعیین کنند | اتاق خبر
کد خبر: 452940
تاریخ انتشار: 7 تیر 1401 - 07:29
عضو هیئت مدیره مشاوران املاک کشوری گفت: قیمت گذاری مسکن در اپلیکیشن ها باید توسط کارشناسان و مشاوران املاک در سایت ها و اپلکیشن ها صورت گیرد.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان آقای عبدالله اوتادی گفت: باید برای قیمت گذاری در بخش مسکن  کارشناسی قیمت توسط کارشناسان و مشاوران املاک در محلات صورت گیرد. همان طور که قیمت گذاری برای بسیاری از کالاها و مسکن‌ها توسط کارشناسان  دادگستری صورت می‌گیرد برای قیمت گذاری در فضای مجازی هم باید این اقدامات انجام شود.

به گفته عضو هیئت مدیره اتحادیه مشاوران املاک کشور زمانی که قیمت مسکنی بالاتر از نرخ  محله  توسط مالکی قیمت گذاری می شود مشاوران املاک همواره سعی دارند، قیمت را پایین تعیین کنند چراکه بسیاری از خریداران قادر به پرداخت چنین قیمت هایی نیستند و بنابراین باید برای قیمت گذاری در سایت ها و اپلیکیشن ها از کارشناسان خبره در این بخش و برای محلات مختلف استفاده شود.

پیش از این اعلام شده بود که یکی از اصلی ترین دلایل افزایش قیمت مسکن قیمت گذاری توسط افراد در اپلیکیشن ها و سایت هاست، به طوری که در یکی دو سال گذشته همین امر خود باعث شد که با حضور قوه قضائیه قیمت گذاری  در این بخش برای مدتی حذف شود.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید