Performancing Metrics

فراگیری «بحران آب» زمینه صادرات پکیج تصفیه آب ایرانی را فراهم کرده است | اتاق خبر
کد خبر: 452949
تاریخ انتشار: 8 تیر 1401 - 07:19
گرگان- نوفلاح، مدیر بازرگانی شرکت شیمی گستر محیط زیست با اشاره به فراگیری بحران آب در کشورهای پیرامونی ایران گفت: زمینه صادرات محصولات و پکیج های تصفیه آب به بازارهای منطقه‌ای فراهم است.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از علی نوفلاح در گفتگو با خبرنگار بازار اظهارکرد: برای بازاریابی و توسعه محصولات خود در نمایشگاه های بین المللی هند و چین شرکت کرده ایم و محصولات و توانمندی جوانان خلاق ایرانی را به نمایش گذاشتیم.

مدیر بازرگانی شرکت شیمی گستر محیط زیست گفت: محصولات تولیدشده و پکیج های ارائه شده به بازار ۳۰ تا ۱۰۰ درصد ارزش افزوده خلق می کند که ۵۰ درصد منافع اقتصادی حاصله صرف تحقیق و توسعه می شود.

وی ادامه داد: در سنوات گذشته منابع مالی حاصل از معافیت های مالیاتی در بخش تحقیق و توسعه هزینه می شد اما با توجه به قرارگرفتن شرکت در زمره واحدهای نوع دو این معافیت های مالیاتی حذف و اعتبارات بخش تحقیق و توسعه کاهش یافت.

نوفلاح گفت: با وجود وعده‌های داده شده در خصوص مساعدت یا معافیت از پرداخت حق بیمه کارکنان شرکت های دانش بنیان، این موضوع عملیاتی نشد و بخشی از منابع شرکت صرف پرداخت این حق بیمه ها شده است.

وی ادامه داد : با توجه به اینکه بیش از ۱۰ سال از فعالیت شرکت های دانش بنیان در کشور می‌گذرد بسیاری از مدیران نهادهای متولی اطلاعات حقوقی و قانونی کافی از نحوه و میزان حمایت ها از شرکت های دانش بنیان ندارند.

گفتنی است شرکت شیمی گستر محیط زیست در سال ۱۳۹۳ تاسیس شده و حدود ۱۶ نفر به صورت مستقیم در آن شاغل هستند.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید