Performancing Metrics

محدودیت ‌های ترافیکی آخر هفته | اتاق خبر
کد خبر: 453201
تاریخ انتشار: 15 تیر 1401 - 10:13
فرمانده پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در تعطیلات پیش رو در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوه این استان خبرداد.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از اقتصاد آنلاین سرهنگ رضا گودرزی اظهار داشت: براساس برنامه ریزی انجام شده  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه ، جمعه و شنبه ۱۶، ۱۷  و ۱۸ تیر ماه جاری از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴  از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه می شود.

وی اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز های یکشنبه و دوشنبه ۱۹  و ۲۰ از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد شد.

گودرزی خاطرنشان کرد : همچنین تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۱۵ تیر ماه تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه ۲۰ تیر ماه جاری از جاده  کرج - چالوس و بالعکس ممنوع است.

وی گفت: به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان البرز با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

فرمانده پلیس راه البرز  به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های استان البرز است و در زمان تعطیلی‌ها بر میزان ترافیک در یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی این استان افزوده می‌شود.

جاده کرج - چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر نیمی از آن در استان البرز و مابقی در استان مازندران واقع شده است.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید