Performancing Metrics

تصورات بایدن از بهای نفت مثل کف روی آب است | اتاق خبر
کد خبر: 453666
تاریخ انتشار: 29 تیر 1401 - 11:25
نماینده گرمسار و آرادان در مجلس گفت: تصورات و توهمات بایدن در سفر به عربستان از بهای نفت، گاز و عادی سازی رابطه با اسرائیل، مانند کف روی آب است.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از اردشیر مطهری در گفتگو با خبرنگار بازار با اشاره به گسترش مناسبات خارجی در دولت سیزدهم، تاکید کرد: سفر رئیس جمهور به پنج کشور خارجی، سفر شش نفر از سران کشورهای خارجی به ایران طی یکسال گذشته و سفر پوتین و اردوغان به تهران گویای گسترش مناسبات با همسایگان و جهان و شکست راهبرد استکبار و صهیونیزم مبنی بر ایران هراسی و انزوای ایران است.

وی در اشاره به سفر روسای جمهور روسیه و ترکیه به ایران نیز، افزود : سفر پوتین و اردوغان به تهران و امضای تفاهم نامه بزرگ ترین سرمایه گذاری نفتی با روسیه، نشان از تدبیر درست جمهوری اسلامی ایران در برابر فشار و بدعهدی غرب به سرکردگی آمریکا دارد.

مطهری با بیان اینکه دست دوستانمان را به تدبیر می فشاریم و مچ دشمنان ایران را با قدرت می خوابانیم، ابراز کرد: دست های خالی بایدن از سفر به عربستان به وضوح دیده می شد.

عضو خانه ملت همچنین بیان کرد: تصورات و توهمات بایدن در سفر به عربستان از بهای نفت، گاز و عادی سازی رابطه با اسرائیل مانند کف روی آب بود

مطهری افزود: اظهارات فیصل بن فرحان و انور قرقاش از مقامات امور خارجه عربستان و امارات بیانگر آینده تیره و تار رابطه آمریکا و صهیونیزم با اعراب و زمستانی سرد برای آمریکا و اروپا است .

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید