Performancing Metrics

آپارتمان های ۷۰ متری مرکز تهران چند؟ | اتاق خبر
کد خبر: 453750
تاریخ انتشار: 2 مرداد 1401 - 10:29
در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۷۰ متری مرکز تهران خواهیم‌ پرداخت.

به گزارش اتاق خبر به نقل از اقتصاد آنلاین_ نادیا سیه‌کار؛ مناطق مرکزی تهران، مناطقی پر‌طرفدار برای متقاضیان خرید مسکن است و دسترسی آسان به اکثر خدمات رفاهی و حمل نقل عمومی را در بر دارد و می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید خانه باشد. به همین دلیل این گزارش را به بررسی قیمت واحدهای ۷۰ متری مناطق مرکزی تهران اختصاص داده‌ایم.

برای خرید واحد آپارتمانی ۲۰ ساله در امیرآباد با متراژ ۷۰ متر و ۲ اتاق خواب، به بودجه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان نیاز دارید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در میدان‌ولیعصر را دارید می‌توانید واحدی ۱۶ ساله با متراژ ۶۸ متر و ۱ اتاق خواب را با سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. اگر واحدی ارزان قیمت‌تر در این منطقه می‌خواهید، می‌توانید واحدی ۲۷ ساله با متراژ ۶۸ متر و ۲ اتاق خواب را معادل ۲ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان خریداری کنید.

برای خرید واحد آپارتمانی۶۵ متری در یوسف‌آباد درحالی که ۳ سال از ساخت این واحد می‌گذرد و یک خواب دارد، لازم است مبلغی بالغ‌بر ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

همچنین واحد آپارتمانی ۶۶ متری در بلوار کشاورز با سنی معادل ۲۰ سال و ۱ اتاق خواب، قیمتی معادل ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان دارد.

در روزهای گذشته واحد آپارتمانی ۱۳ ساله در فاطمی با متراژ ۷۰ متر و ۱ اتاق خواب، معادل ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین واحدی دیگر در همین منطقه با متراژ ۶۶ متر درحالی که ۱۲ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۲ اتاق خواب دارد، معادل ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان قیمت دارد.

برای خرید واحد آپارتمانی ۱۶ ساله در میدان‌انقلاب، با متراژ ۶۶ متر و ۱ اتاق خواب، به بودجه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

مسکن

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید