هفته رستوران ایران برگزار می شود | اتاق خبر
کد خبر: 45399
تاریخ انتشار: 15 مهر 1392 - 08:34

 

بزرگ‌ترين سايت فعال در زمينه رستوران‌يابي ايران در نظر دارد براي اولين بار در كشور «هفته رستوران» برگزاركند.

"هفته رستوران" آبان ماه سال‌جاري براي نخستين بار در ايران به پيشنهاد تعداد زيادي از كارشناسان و متخصصان امور فرهنگي و گردشگري برگزار خواهد شد.

ميثم مشايخي مديرسايت رستوران يابي در این باره گفت:اين ايده براي اولين بار در آسيا به اجرا در مي‌آيد و اجراي آن از كشورهايي مانند فرانسه، كانادا و آمريكا الگوبرداري شده است

وی هدف اصلی از برگزاری هفتة رستوران ایران را گرامیداشت مشتریان رستوران ها و کارکنان صنعت رستوران داری دانست و اظهار داشت: «هفتة رستوران ایران» رویدادی است که برای نخستین بار با مشارکت تمام رستوران‌داران و مدیران بنگاه‌های ارائه خدمات غذا و نوشیدنی در سطح کشور به اجرا در می آید. این هفته، زمانی است که هم از مشتری رستورانی تقدیر می شود و در کنار آن، به رشد و توسعة توان صنعت رستوران‌ کشور پرداخته  خواهد شد.علاوه بر این  کار همة کارکنانی که در این بخش خدماتی فعالیت می‌کنند، ارزش‌گذاری  می شود. در این هفته، همة رستوران‌ها و بنگاه‌های ارائه خدمات غذا و نوشیدنی با تخفیف و برنامه‌های ویژه سرگرم کننده به استقبال مشتریان می‌روند.

وی ادامه داد:در این هفته  قرار است ؛مردم عادی فرصت با اعضاء خانواده بودن را بیشتر تجربه کنند و برای صرف غذا بیشتر به رستوران بروند چرا که تخفیفات متنوع و بسته‌های هدایا ی گوناگونی برایشان تدارک دیده شده است.

وی بخشی از برنامه های این هفته را اینگونه برشمرد:در این رویداد ویژه، رستوران های کشور می توانند پس از عضویت در این هفته، بطور رسمی در این طرح بزرگ شرکت کنند.رستورانها و مراکز ارائة خدمات غذا و نوشیدنی که در هفته رستوران شرکت می کنند، می بایست تخفیفات و خدمات خاصی را برای مشتریهای خود در نظر بگیرند.همچنین رستورانهای باسابقه در این هفته می توانند با ارج گذاشتن به مشتریانشان با ارائه خدمات ویژه و بسته های تشویقی، قدردان مشتریان وفادار خود باشند.

مشایخی اصلي‌ترين رويكرد برگزاري اين هفته را  ارائه الگويي سالم و پرنشاط بر اساس سبك زندگي ايراني - اسلامي دانست و افزود: در هفته رستوران تلاش مي‌كنيم با جذب حمايت‌هاي مالي از خيرين و مسئولان، يك روز را براي رستوران‌گردي افراد كم‌برخوردار و تحت حمايت سازمان‌هاي خاص مانند سازمان بهزيستي، كميته امداد امام خميني(ره) و.... اختصاص دهيم.

 

 

 

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید