Performancing Metrics

هنجارشکنی در نمایشگاه بین المللی تهران و بی‌توجهی مسئولان | اتاق خبر
کد خبر: 455055
تاریخ انتشار: 15 آذر 1401 - 09:36
بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین و پوششهای صنعتی تهران در حالی برگزار شد که در برخی غرفه‌ها شاهد هنجارشکنی متصدیان غرفه با کشف حجاب بودیم و مسئولان مربوطه هم علیرغم تذکر مراجعین، هیچ برخوردی نکردند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  خبرگزاری تسنیم، بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوششهای صنعتی، کامپوزیت و آبکاری تهران 1401 امسال 9 تا 12 آذرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد و در آن واحدهای مختلف صنعتی اقدام به ارائه محصولات خود کردند.

نکته قابل توجه در برخی از غرفه های حاضر در این نمایشگاه حضور متصدیان غرفه بدون حجاب اسلامی بود که همین امر برای بازدید کنندگان قابل تأمل بوده و این پرسش ها را مطرح کرد که مگر نظارتی بر اجرای این نمایشگاه نمی شود که چنین رفتارهای هنجارشکنانه ای از متصدیان مشاهده می شود. نکته مهم تر اینکه مسئولان امر برگزاری و حراست نمایشگاه هم برخوردی با این مساله نداشتند و علیرغم تذکر مراجعین و مردم بی توجه بودند. 

به نظر می رسد وزارت صمت به عنوان متولی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران ضمن برخورد با شرکت های متخلف حاضر در این نمایشگاه، باید تدابیر لازم را جهت عدم تکرار این رفتارهای غیرقانونی در نمایشگاه های آینده اتخاذ کند.

     

    

انتهای پیام /

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید