Performancing Metrics

قیمت سکه پارسیان امروز ۵ بهمن ۱۴۰۱ | اتاق خبر
کد خبر: 455789
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1401 - 16:54
قیمت سکه پارسیان امروز چهارشنبه ۵ بهمن اعلام شد. قیمت سکه پارسیان در نوسان است.

 

به گزارش اتاق خبر به نقل از فرارو ، امروز چهارشنبه ۵ بهمن قیمت سکه پارسیان با اندکی تغییر همراه بود. سکه پارسیان آمار خرید به نسبت بالایی دارد.

قیمت سکه پارسیان امروز ۵ بهمن

 

دیروز ۴ بهمن ۱۴۰۱ قیمت سکه امامی ۹۰۰ هزار تومان ارزانتر از دیروز معامله شد و به قیمت ۲۳ میلیون و ۴۰۱ هزار تومان رسید.

این قطعه از سکه بیشترین سهم از کاهش نرخ را در میان قطعات سکه داشت. در حالی که روز گذشته سهم سکه بهار از کاهش قیمت، بیش از یک میلیون تومان بود. سکه بهار امروز با قیمت ۲۲ میلیون و ۳۰۹ هزار تومان معامله شد و نزدیک به نیم میلیون تومان کاهش داشت.

نیم سکه نیز ۵۰۰ هزار تومان ارزانتر از دیروز و با قیمت ۱۴ میلیون تومان معامله شد. قیمت ربع سکه با کاهش ۴۰۰ هزار تومانی قیمت به ۹ میلیون تومان رسید.

سکه گرمی دیروز با ۱۰۰ هزار تومان افزایش تنها قطعه‌ای از سکه بود که گران شد و با قیمت ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.

حباب تمامی قطعات سکه دیروز کاهش داشت، به غیر از سکه گرمی که به میزان افزایش قیمت، افزایش حباب نیز داشت. بیشترین سهم کاهش حباب برای سکه امامی با نزدیک به ۷۵۰ هزار تومان کاهش بود.

در حال حاضر حباب سکه امامی، نیم سکه و ربع سکه در کانال ۳ میلیون تومانی قرار دارد و حباب ربع سکه، صدرنشین بیشترین مقدار حباب است.

قیمت طلا که روز گذشته بر مدار قیمت سکه نچرخید و کمی گران شد، امروز کاهش قیمت داشت. هر مثقال طلا با ۱۲۷ هزار تومان کاهش به قیمت ۸ میلیون و ۸۹۶ هزار تومان رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۳۰ هزار و ۷۰۰ تومان ارزان شد.

اما این کاهش قیمت این مقدار طلا را از محدوده ۲ میلیون تومانی خارج نکرد و با قیمت ۲ میلیون و ۵۳ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. طلای دست دوم امروز ۳۰ هزار تومان ارزان شد و با قیمت ۲ میلیون و ۲۵ هزار تومان معامله شد.

 
 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید