Performancing Metrics

نتانیاهو فرار کرد! | اتاق خبر
کد خبر: 456374
تاریخ انتشار: 6 فروردین 1402 - 12:03
نخست وزیر رژیم صهیونیستی که قصد بازگشت از انگلیس را داشت با تظاهرات معترضان علیه خود در لندن مواجه شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  جهان صنعت نیوز، به نقل از المیادین، بنیامین نتانیاهو که چند روز قبل به انگلیس سفر کرده بود در حالی از این کشور بازگشت که نه با استقبال خوبی رو به رو شده بود و نه به خوبی بدرقه شد.

بر اساس این گزارش، نتانیاهو در زمان ترک لندن، با برگزاری تظاهرات علیه خود رو به رو شد به طوری که تعداد زیادی از نیروهای پلیس با حضور در مقابل معترضان تلاش کردند نتانیاهو را از دست آنها خلاص کرده و به فرودگاه لندن برسانند.

چند روز قبل نیز در حالی نتانیاهو وارد لندن شد و با ریشی سوناک نخست وزیر انگلیس دیدار کرد که صدها معترض با برگزاری تظاهرات در نزدیکی مقر وی مخالفت خود را با سیاست‌های کابینه نتانیاهو اعلام کردند.

همچنین شب گذشته هزاران صهیونیست در تل آویو علیه اصلاحات قضائی موردنظر کابینه تندرو و راستگرای نتانیاهو تظاهرات کردند.

این اعتراضات پس از آن صورت گرفته است که نتانیاهو با وجود مخالفت‌ها و هشدارهای متعدد، بر انجام اصلاحات موردنظر خود در نظام قضائی رژیم صهیونیستی اصرار کرد.

رسانه‌های عبری زبان در تل آویو از برخورد پلیس با معترضان خبر دادند و گزارش دادند که نیروهای امنیتی با توسل به زور تظاهرات کنندگان را در تل آویو متفرق کردند و همزمان تعدادی از معترضان راه‌های منتهی به شهر را مسدود کردند./خبرگزاری مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید