Performancing Metrics

پیشنهاد شگفت انگیز شرکت کاراپرس برای شروع کسب و کار جدید | اتاق خبر
کد خبر: 457125
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1402 - 10:39

جویندگان کار و علاقمندان به شروع یک کسب و کار پر درآمد، مخاطب این نوشته شما هستید! این روز ها فکر درآمد و پیدا کردن کار مناسب، تقریبا دغدغه تمام جوانان است. چرا که وضعیت بازار به گونه ای است که تا درآمد کافی وجود نداشته باشد، نمی توان امرار معاش کرد.

در ادامه این نوشته راهکاری که شرکت کاراپرس، تامین کننده دستگاه های صنعتی ماشین آلات صنایع غذایی، پیش رویتان گذاشته است، را بررسی و تشریح خواهیم کرد.

شرکت کاراپرس تامین کننده دستگاه های روغن گیری اعم از دستگاه روغن گیری صنعتی، دستگاه روغن گیری نیمه صنعتی، دستگاه روغن گیری فروشگاهی، دستگاه روغن گیری مغازه، دستگاه روغن گیری کارگاهی و دستگاه روغن گیری برای عطاری می باشد.

حال که با کاراپرس آشنا شدید، قصد داریم یکی از پردرآمدترین مشاغل سال های جاری را معرفی و دلایل موفقیت آن مشاغل را بررسی کنیم. 

 

از آنجایی که محصولات سالم و ارگانیک جایگاه ویژه ای در میان مردم باز کرده است و در تمام شبکه های اجتماعی نیز این موضوع مطرح است، لذا مردم گرایش زیادی به محصولات سالم و طبیعی پیدا کرده اند و این امر موضوعی خوشحال کننده است. به طور کل سلامت عمومی، مسئله مهم و حائز اهمیتی است. بنابراین استفاده از روغن ها و کره های طبیعی نیز در میان مردم اهمیت زیادی پیدا کرده است.

با این مقدمه متوجه می شویم تاسیس یک کارگاه هر چند کوچک، و یا تجهیز مغازه یا عطاری، با دستگاه های تولید روغن یا کره طبیعی، بسیار مهم و حیاتی می باشد.

یکی از مهمترین این دستگاه ها، دستگاه روغن گیری دانه های روغنی می باشد. برخی از عطاری ها از دستگاه روغن گیری گیاهان دارویی، استفاده می کنند.

مساله مهم دیگر در استخراج روغن از دانه ها، حفظ خواص روغن به طور کامل است که این امر به نوع روغن گیری بستگی دارد. چنانچه روغن با روش فشار یا پرس سرد تولید شود تمام خواص دانه محفوظ مانده و تغییری در کیفیت روغن نخواهد بود. چرا که حرارتی وجود ندارد که خواص را از بین ببرد. محصولات کاراپرس تماما از روش پرس سرد برای تولید روغن و سایر محصولات خود استفاده می کند به همین دلیل محصولات آن موسوم به "دستگاه روغن گیری پرس سرد" می باشد.

 

در خرید دستگاه روغن گیری پرس سرد به این نکات توجه کنید:

  1. جدیدترین دستگاه روغن گیری در بازار، دستگاهی است که به روش پرس سرد، تولید روغن کند. لذا در خرید این محصول به این نکته حتما توجه فرمایید.
  2. بهترین دستگاه روغن گیری صنعتی، دستگاهی است که میزان ظرفیت ورودی دانه بر اساس کیلوگرم در ساعت، بیشترین و با کیفیت ترین مقدار باشد. حتما پیش از خرید، این اطلاعات را از فروشنده دریافت کنید.
  3. توجه داشته باشید که دستگاه روغن گیری چند کاره یا دستگاه روغن گیری همه کاره باشد. در این صورت می توانید با خرید تنها یک دستگاه، تنوع محصول بسیار بالایی داشته باشید. بدین طریق، پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان خود خواهید بود.
  4. دستگاه روغن گيري پرس سردی که تهیه می کنید، باید دارای خدمات پس از فروش بوده و از گارانتی دار بودن محصول خود مطمئن باشید.
  5. دستگاه روغن کشی صنعتی که خریداری می کنید باید کاربری آسان و راحتی داشته باشد و به صورت تمام اتوماتیک باشد. در زمان خرید به این مسئله توجه داشته باشید و اطلاعات کامل و کافی را در این زمینه دریافت نمایید.
  6. قیمت دستگاه روغن گیری، یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب است. از شرکت فروش دستگاه روغن گیری بخواهید لیست قیمت دستگاه روغن گیری در اختیار شما قرار دهد و بر اساس نیاز مجموعه خود، بهترین دستگاه روغن گیری را تهیه نمایید. مطمئن باشید بهترین و کامل ترین مشاوره را از مشاور فروش گرفته اید. بدین وسیله با خیال راحت می توانید خرید درستی انجام دهید.

در مورد نکته آخر باید بگوییم دستگاه روغن گیری صنعتی قیمت مشخصی ندارد، و بر اساس نوع، کاربری و اندازه و مشخصات دستگاه، قیمت ها متفاوت است.

به طور کلی باید ابتدا نوع نیاز و مشتری های خود را ارزیابی کرده و کارشناسان فروش بر اساس آن مدل مناسب را مشخص کرده و قیمت آن را اعلام کند. بهترین مارک دستگاه روغن گیری در بازار، برندی است که اولا بقیه مشتریان و خریداران از آن راضی باشند و دوم اینکه در خدمات رسانی به مشتریان و خریداران، از هیچ تلاشی سر باز نزد.

 

 

در پایان، تمام آنچه که در مورد دستگاه روغن گیری کاراپرس باید بدانید در سایت موجود است. همچنین، با تماس با شماره های موجود در سایت، می توانید پاسخ تمام سوال هایتان را بگیرید.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید