Performancing Metrics

بوشهر، رتبه اول تردد بین استانی در کشور | اتاق خبر
کد خبر: 457136
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1402 - 11:21
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: طی اردیبهشت ماه سال جاری ۲ میلیون و ۴۲ هزار و ۷۹۶ تردد وسایل نقلیه بین استانی در بوشهر ثبت شده که با افزایش 39 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، رتبه اول کشور را به خود اختصاص داد.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از ایرنا، عبدالکریم اخترشناس روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: طی اردیبهشت ماه سال جاری ۲ میلیون و ۴۲ هزار و ۷۹۶ تردد وسایل نقلیه بین استانی در بوشهر ثبت شده که نسبت به دوره مشابه پارسال ۳۹ درصد افزایش داشته و رتبه اول به نام استان بوشهر ثبت شد.

وی افزود: در این شاخص استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و ایلام به ترتیب با رشد ۳۴ و ۳۲ درصدی، در رتبه‌های بعدی تردد بین استانی قرار گرفتند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر تصریح کرد: مجموع ترددهای جاده‌ای در درون این استان در اردیبهشت ماه سال‌جاری ۱۳ میلیون و ۵۶۶ هزار خودرو بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۹ درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به رصد برخط ترددها عنوان کرد: در استان بوشهر ۱۹ سامانه نظارت تصویری، ۶۴ سامانه کنترل سرعت، ۶۰ سامانه تردد شمار و چهار سامانه توزین در حال حرکت وجود دارد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید