Performancing Metrics

افزایش تعداد رایزنان بازرگانی ایران مطالبه فعالان اقتصادی است | اتاق خبر
کد خبر: 457236
تاریخ انتشار: 21 خرداد 1402 - 11:48
آبادان- مولوی، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش تعداد رایزنان بازرگانی جمهوری اسلامی ایران مطالبه فعالان اقتصادی است.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از سیدمحمد مولوی در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار کرد: در حال حاضر ایران ۵ مرکز تجاری در عراق، ۵ مرکز در روسیه، ۳ مرکز در سوریه و ۸ مرکز در آفریقا دارد. دفاتر تجاری ایران در کشورهای آسیای میانه، ازبکستان، لهستان، امارات متحده عربی و برخی کشورهای دیگر نیز فعال هستند.

وی افزود: طی روزهای اخیر رئیس اداره رایزنان بازرگانی و مراکز تجارت سازمان توسعه تجارت ایران از افزایش تعداد رایزنان بازرگانی ایرانی به ۳۰ نفر ظرف چند ماه آینده خبر داد که از این حرکت استقبال می‌کنیم و خواستار تسریع در این خصوص هستیم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه افزایش تعداد رایزنان بازرگانی جمهوری اسلامی ایران مطالبه فعالان اقتصادی است، خاطرنشان کرد: به طور حتم در شرایط فعلی باید به دنبال افزایش مراکز تجاری و رایزنان بازرگانی ایران باشیم.

مولوی عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی تاکنون همه تلاش خود را در خصوص رفع موانع صادرات و مشکلات تولیدکنندگان انجام داده و همچنان پیگیر محورهای اقتصادی است.

وی توضیح داد: با راه اندازی خط آبی آبادان-سیبه و همچنین خط ریلی خرمشهر-بصره یک تحول بزرگ اقتصادی دیگر رقم خواهد خورد.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید