Performancing Metrics

معرفی ایرلاین‌ های اقتصادی برای خرید بلیط استانبول | اتاق خبر
کد خبر: 457335
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1402 - 15:05

بلیط لحظه آخری استانبول به تهران در ایام تعطیلات همیشه پرطرفدار است. بسیاری از افراد دوست دارند با پرداخت هزینه مناسبی به یک سفر خارجی بروند. شاید به همین دلیل است که بلیط تهران استانبول برخی از پروازهای مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی در کم‌تر از چند ساعت تمام می‌شود. پروازهای ارزان‌قیمت انتخاب بسیار خوبی برای کسانی هستند که بودجه محدودی برای سفر دارند. در ادامه تعدادی از ایرلاین‌های اقتصادی که پروازهای زیادی به مقصد شهر استانبول دارند را به شما معرفی می‌کنیم.

ایران ایر

ایران ایر نام دیگر شرکت هواپیمایی هما است. این ایرلاین پروازهای مختلفی را به مقصد شهر استانبول انجام می‌دهد. هزینه بلیط استانبول شرکت هواپیمایی ایران ایر نسبت به بسیاری از ایرلاین‌های دیگر مانند ترکیش ایرلاین کم‌تر است. چهار روز در هفته پروازهای رفت و برگشت ایران ایر به استانبول انجام می‌شود؛ بنابراین احتمال اینکه بتوانید بلیط استانبول به تهران را بخرید بسیار زیاد است.

همچنین ایران ایر یکی از بهترین ایرلاین‌های ایرانی است که توانسته رتبه دوم بهترین ایرلاین داخلی را به دست بیاورد. این شرکت هواپیمایی با دو کلاس پروازی اکونومی و بیزینس به صورت رفت و برگشت به استانبول پروازهایی را انجام می‌دهد.

ماهان ایر

اگر قصد خرید بلیط استانبول را دارید؛ ماهان ایر هم می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. قیمت بلیط این ایرلاین نیز نسبت به ایرلاین‌های خارجی کم‌تر است و شما می‌توانید در دو کلاس پروازی بیزینس و اکونومی بلیط رزرو کنید. خدمات‌دهی خوب و مطابق با استانداردهای روز دنیا توانسته ماهان ایر را به یکی از شرکت‌های هواپیمایی محبوب در کشور تبدیل کند. همچنین بیش‌تر هواپیماهای ماهان ایر از نوع ایرباس هستند.

هواپیماهای ایرباس فضای مناسب‌تری را در اختیار مسافران می‌گذارند؛ بنابراین مسافران احساس راحتی بیش‌تری در طول پرواز دارند. کلاس بیزینس هم مخصوص افرادی است که فضای خصوصی بیش‌تری می‌خواهند و دوست دارند پروازی لذت‌بخش‌تری را تجربه کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار خوب ماهان ایر، خدمه پروازی آموزش‌دیده و مجرب این شرکت هواپیمایی است. مهمانداران ماهان ایر تلاش می‌کنند که مسافران در طول سفر آسایش و راحتی داشته باشند.

قشم ایر

پروازهای قشم ایر هم انتخاب خوبی برای سفری اقتصادی به مقصد استانبول هستند. با اینکه مدت زمان زیادی از تأسیس هواپیمایی قشم ایر نمی‌گذرد اما در همین مدت کوتاه نیز این شرکت هواپیمایی توانسته نظر بسیاری از مسافران را به خود جلب کند. خدمات‌دهی عالی، غذاهای باکیفیت و کادر مهمانداری مجرب از دیگر ویژگی‌های مثبت قشم ایر محسوب می‌شوند. تعداد پروازهای تهران به استانبول قشم ایر نسبت به شرکت‌های هواپیمایی دیگر چندان زیاد نیست. بااین‌حال شما با کمی جستجو می‌توانید از چند هفته قبل بلیط‌های پرواز این شرکت هواپیمایی را رزرو کنید.

معراج ایر

هواپیماهای معراج ایر هر روز از فرودگاه امام خمینی تهران به مقصد استانبول پرواز می‌کنند. این شرکت هواپیمایی یکی از ایرلاین‌های خصوصی در ایران است. با اینکه کم‌تر از دو دهه از فعالیت معراج ایر می‌گذرد اما این شرکت هواپیمایی توانسته لقب کم‌تأخیرترین ایرلاین داخلی را به دست بیاورد. همه پروازهای خارجی این شرکت هواپیمایی با هواپیماهای ایرباس A300 انجام می‌شود.

این نوع هواپیماها حدود 260 صندلی در دو کلاس پروازی اکونومی و بیزینس دارند. قیمت بلیط‌های معراج ایر معمولاً از قیمت بلیط شرکت‌های هواپیمایی خارجی مانند ترکیش ایرلاین و پگاسوس ارزان‌تر است. بااین‌حال قیمت بلیط استانبول به عوامل مختلفی مانند میزان تقاضا برای خرید بلیط بستگی دارد. اگر کمی خوش‌شانس باشید هم می‌توانید بلیط لحظه آخری استانبول به تهران معراج ایر را با قیمت بسیار کم‌تری بخرید.

ایران ایر تور

در گذشته ایران ایر تور زیرمجموعه‌ای از شرکت هواپیمایی ایران ایر بود اما درحال‌حاضر این شرکت به بخش خصوصی واگذار شده است. ایران ایر تور هر روز پروازهای مختلفی را به مقصد شهرهای داخل و خارج از کشور انجام می‌دهد. استانبول نیز یکی از مقصدهای خارجی این شرکت هواپیمایی است. همچنین ایران ایرتور جزو پنج ایرلاین برتر ایران به شمار می‌رود و بیش از 12 فروند هواپیمای مسافربری دارد. ایران ایر تور جزو انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) است و توانسته گواهینامه‌های متعددی را از انجمن‌های معتبر بین‌المللی به دست بیاورد.

کیش ایر

کیش ایر نام یکی دیگر از ایرلاین‌های ایرانی است که پروازهایی به مقصد شهر زیبای استانبول انجام می‌دهد. این ایرلاین یک شرکت هواپیمایی کوچک و تازه تأسیس در شهر کیش است. بسیاری از پروازهای کیش ایر از شهر کیش به مقصد استانبول انجام می‌شوند. قیمت بلیط‌های این شرکت هواپیمایی هم مانند بسیاری از ایرلاین‌های داخلی اقتصادی محسوب می‌شود. کیترینگ اختصاصی و تأخیر کم پروازهای کیش ایر تعدادی از ویژگی‌های خوب این ایرلاین هستند.

 

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید