Performancing Metrics

مشکل کمبود زمین در طرح نهضت ملی مسکن اردبیل رفع شد | اتاق خبر
کد خبر: 457356
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1402 - 14:46
اردبیل- حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل گفت: مشکل کمبود زمین در شهر اردبیل برای احداث واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی رفع شد.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از محبوب حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار بازار، اظهار کرد: با تأمین زمین در ۲ ماه گذشته عملیات زیرسازی و ساخت ۱۰ هزار واحد مسکن در شهر اردبیل آغاز شده تا بتوانیم هر چه سریعتر با همراهی متقاضیان واحدها را احداث و تحویل واجدین شرایط دهیم.

وی تصریح کرد: در شهر اردبیل در سه فاز ساخت ۲۰ هزار واحد مسکن انجام می شود که ۱۰ هزار واحد آن شروع شده و به زودی عملیات پنج هزار واحد نیز آغاز می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل گفت: برای پنج هزار واحد باقیمانده نیز تا آخر تیرماه سعی داریم تا با تدارک زیرساخت های مورد نیاز عملیات اجرایی را شروع کنیم تا با کیفیتی مناسب این واحدها احداث و تحویل متقاضیان شود.

حیدری افزود: با تاکید استاندار اردبیل بهترین زمین با مرغوب ترین شرایط برای این طرح تدارک دیده شد و تلاش ما بر این است تا با همراهی پیمانکاران و پرداخت آورده متقاضیان در زمان های تعیین شده، بتوانیم واحدها را در سریعترین زمان و قبل از برخورد به تورم جدید تکمیل و تحویل دهیم.

وی از تصویب ۵۵۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی برای متقاضیان طرح نهضت ملی خبر داد و خاطرنشان کرد: این تسهیلات در کنار آورده متقاضیان می تواند مکمل این طرح و تحویل واحدها باشد.

حیدری ساخت هفت هزار و ۵۰۰ واحد مسکن را در شهرهای دیگر استان یادآور شد و اضافه کرد: در سه شهر استان با واگذاری زمین ساخت واحدها به صورت ویلایی آغاز شده و در سایر شهرها نیز پیمانکاران با همراهی بنیاد مسکن و سایر نهادهای انقلابی احداث این واحدها را آغاز کردند.

مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل با هشدار به کسانی که در حوزه خرید و فروش اوراق قرارداد طرح نهضت ملی مسکن به دنبال دلالی هستند، بیان کرد: به هیچ وجه خرید و فروش این اوراق قانونی نیست و در زمان تحویل واحدها به فرد مورد نظر که در طرح نهضت ملی ثبت نام کرده اند، واگذار خواهد شد.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید