Performancing Metrics

فعالیت سنگین نهنگ ها در بازار ریپل| جابجایی ۹۷۵ میلیون ریپل طی دو ساعت! | اتاق خبر
کد خبر: 457619
تاریخ انتشار: 28 تیر 1402 - 11:06
پلتفرم «وال الرت» که تراکنش های سنگین بازار رمزارزها را را رصد می کند، از ثبت تراکنش هایی حاوی ۹۷۵ میلیون توکن ریپل میان کیف پول نهنگ ها طی کمتر از دو ساعت خبر داد.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از خبرنگار بازار، پلتفرم «وال الرت» که تراکنش های سنگین بازار رمزارزها را را رصد می کند، از ثبت تراکنش هایی حاوی ۹۷۵ میلیون توکن ریپل میان کیف پول نهنگ ها طی کمتر از دو ساعت خبر داد.

این خبر در حالی اعلام شده که سنگین ترین تراکنش در میان تراکنش های مذکور، حاوی ۵۰۰ میلیون توکن ریپل به ارزش ۲۳۰ میلیون دلار بوده که از یک کیف پول اختصاصی ریپل به کیف پول اسکرو منتقل شده است.

همچنین تراکنش دیگری حاوی ۲۰۰ میلیون توکن ریپل نیز در همین بازه زمانی و به اختلاف اندک زمانی پس از تراکنش نخست به ثبت رسیده که نشان دهنده حرکت سنگین نهنگ های بازار ریپل است. در تراکنش سوم نیز حدود ۲۵ میلیون دلار توکن ریپل به یک کیف پول در مکزیک منتقل شده است.

ثبت تراکنش نهنگ های بازار رمزارزها از آن جهت اهمیت دارد که معمولا چنین حرکت های سنگینی نشانه آغاز تغییر در روند بازار یک رمزارز به حساب می آید.

به نوشته «یو اس تودی»، تعداد دارندگان کیف پول ریپل با موجودی بیش از ۱ میلیون توکن، طی روزهای گذشته به ۱۸۹۴ کیف پول رسیده که رکوردی تاریخی برای این رمزارز محسوب می شود.

نکته قابل توجه در خصوص بازار رمزارزها اینکه توقف سیاست افزایش نرخ بهره بانکی توسط فدرال رزرو می تواند تاثیر مثبت و بزرگی روی این بازار بگذارد. در حال حاضر قرار است فدرال رزرو آمریکا طی روزهای ۲۵ و ۲۶ ماه جاری میلادی به احتمال زیاد نرخ بهره بانکی را ۲۵ واحد دیگر افزایش دهد.

با اینحال، بسیاری از کارشناسان معتقدند که کاهش شیب تورم در ایالات متحده می تواند منجر به توقف اجرای این سیاست طی ماه های آتی شود.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید