Performancing Metrics

موافقت با الحاق ۱۰۹ هکتار به محدوده دو شهر در خوزستان | اتاق خبر
کد خبر: 457725
تاریخ انتشار: 8 مرداد 1402 - 10:04
معاون اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از موافقت با الحاق ۱۰۹ هکتار به محدوده دو شهر در استان خبر داد.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از شبنم کوچک پور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برگزاری جلسات کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان اظهار کرد: این جلسات با هدف تامین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان خوزستان برگزار و موارد الحاقی به محدوده شهرها مطرح و مصوب می‌شود.

 وی افزود: براساس آخرین تصمیمات اتخاذشده، با الحاق ۲۴ هکتار از اراضی قلعه خواجه و ۸۵ هکتار از اراضی هندیجان به محدوده این دو شهر به منظور تامین زمین اراضی طرح نهضت ملی مسکن در استان موافقت شده است.

معاون معماری و شهرسازی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان با تاکید بر اهمیت انجام طرح نهضت ملی مسکن در استان گفت: برای پیشبرد این طرح در استان در معاونت شهرسازی جلسات ویژه‌ خارج از نوبت برگزار می‌شود تا بتوانیم نسبت به تامین زمین این طرح اقدام کنیم.

کوچک پور ادامه داد: برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان از تمام ظرفیت‌های قانونی استفاده خواهیم کرد تا مشکلی برای تامین اراضی مورد نیاز اجرای طرح وجود نداشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات ویژه‌ای برای تسهیل و شتاب‌بخشی در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان در حال انجام است که امیدواریم ثمرات آن را مردم در آینده‌ای نزدیک مشاهده کنند.

انتهای پیام

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید