Performancing Metrics

چشمک تتر به سکه بازان/ پیش‌بینی قیمت سکه امروز | اتاق خبر
کد خبر: 457821
تاریخ انتشار: 16 مرداد 1402 - 10:59
در شرایط فعلی سکه بازان مرز مقاومتی 28 میلیون و 800 هزار تومان را پیش روی خود دارند که تثبیت بالای این مرز مهم است. در صورتی که فلز گران بهای داخلی بالای این محدوده ماندگار شود ممکن است به تدریج به سمت کانال 29 میلیون تومان گام بردارد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  اقتصادنیوز ، بازار سکه‌ امامی‌ در دو روز ابتدای هفته جاری شاهد قدرت نمایی معامله گران کاهشی بوده است‌. قیمت سکه امامی که در هفته گذشته تا ۲۹ میلیون و 500 هزار تومان بالا رفته بود، در دو روز گذشته با کاهش نزدیک به 750 هزار تومان، در حدود 28 میلیون و 750 هزار تومان معامله شد. 

 بررسی تکنیکالی سکه نشان می‌دهد که حمایت محدوده 28 میلیون و 500 هزار تومان مهم‌ترین حمایت پیش روی سکه است و مقاومت نیمه کانال ۲۹ میلیون تومانی هم سدی است که می‌تواند مانع از رشد  قیمت سکه  شود.

یکی از دلایل عقب نشینی خریداران از بازار سکه در دو روز گذشته عقب نشینی قیمت دلار از مرز 50 هزار تومان و نوسان محدود آن در یک محدوده خاص بوده است. 

در شرایط فعلی سکه بازان مرز مقاومتی 28 میلیون و 800 هزار تومان را پیش روی خود دارند که تثبیت بالای این مرز مهم است. در صورتی که فلز گران بهای داخلی بالای این محدوده ماندگار شود ممکن است به تدریج به سمت کانال 29 میلیون تومان گام بردارد. 

قیمت تتر در روز یکشنبه در کف 49 هزار و 600 تومان بود و در معاملات عصر با افزایش تا 50 هزار و 200 تومان بالا رفت.برخی از تحلیلگران اقتصادی باور دارند این امر ممکن است بر روی معاملات ارز و سکه در روز جاری اثر بگذارد.

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید