Performancing Metrics

واژگونی محموله خودرو‌های کارکرده وارداتی تکذیب شد | اتاق خبر
کد خبر: 457865
تاریخ انتشار: 18 مرداد 1402 - 11:59
سرپرست سازمان توسعه تجارت با بیان این که واژگونی اولین محموله خودرو‌های کارکرده وارداتی صحت ندارد گفت: هنوز آیین نامه واردات خودرو‌های دست دوم نهایی و ابلاغ نشده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از جهان صنعت نیوز، مهدی ضیغمی افزود: فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر واژگونی نخستین محموله خودرو‌های کارکرده وارداتی کذب است.

وی اضافه کرد: هنوز آیین نامه واردات خودرو‌های دست دوم نهایی و ابلاغ نشده و هیچ خودروی دست دومی هنوز وارد

سرپرست سازمان توسعه تجارت همچنین گفت: هیچ یک از شرکت‌های وارد کننده خودرو هم که ثبت سفارش خودرو کرده اند خبری مبنی بر واژگونی محموله وارداتی خود به ما اعلام نکرده اند. 

وی افزود: احتمالا این محموله‌ای که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده مربوط به خودرو‌هایی است که از طریق خاک ایران به کشور‌های دیگر ترانزیت میشود.

ضیغمی گفت: سال گذشته ۸ هزار خودرو از طریق خاک ایران به عراق و آسیای مرکزی ترانزیت شد، خودرو‌هایی از کشور‌های مختلف از جمله آمریکا که از خلیج فارس وارد ایران شده و از طریق مرز کردستان عراق و شلمچه و همچنین مرز‌های شمالی عبور کرده اند.

وی در پایان با تکذیب واردات خودرو‌های دست دوم تاکید کرد هنوز آیین نامه واردات این خودرو‌ها ابلاغ نشده است.

بر اساس این گزارش فیلمی در فضای مجازی منتشر و در آن ادعا شده,  نخستین محموله خودرو‌های کارکرده وارداتی در محور شیراز به اصفهان واژگون شده است.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید