Performancing Metrics

چگونه از اورجینال بودن ال سی دی خود اطمنیان حاصل کنیم ؟ | اتاق خبر
کد خبر: 458096
تاریخ انتشار: 11 شهریور 1402 - 10:59
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد خرید تاچ ال سی دی موبایل را داشته باشیدبازار: اما با وجود کیفیت های مختلف از کجا می توان تشخیص داد ال سی دی خریداری شده اورجینال است یا خیر ؟

 به گزارش اتاق خبر به نقل از بازار :ما امروز اطلاعات کوچکی درباره ال سی دی های سامسونگ به شما ارائه می دهیم.

تاچ ال سی دی سامسونگ

ال سی دی موبایل سامسونگ یکی از بیشترین تعداد کیفیت را در بازار موبایل دارد این کفیت ها عبارتند از

  1. ال سی دی سرویس پک ( صد در صد اورجینال )

این نوع ال سی دی دقیقا همان ال سی دی است که از ابتدا خود شرکت سامسونگ روی تلفن همراه شما نصب کرده است و دارای بالاترین کیفیت ممکن است. این ال سی دی ها در پک های سفید به فروش می رسد و همه از دوبی وارد کشور ما می شود. بعضی از ال سی دی های سامسونگ از کیفیت سوپر آمو ال ای دی ساخته شده که از قیمت بالایی برخوردار هستند، سامسونگ بیشتر در گوشی های پرچمدار خود و سری A مانند A۷۴ ، A۵۳ و ... از این فناوری استفاده کرده است.

خرید تاچ ال سی دی سامسونگ

خرید قطعات موبایل

خرید ابزار و لوازم تعمیرات موبایل

در گوشی های میان رده مثل A۱۴.A۱۳.A۱۲ این شرکت از فناوری IPS اسفتاده کرده است که ضخامت بیشتری نسبت به ال سی دی های سوپر آمو ال ای دی دارند و از کیفیت تصویر پایین تری برخوردار هستند.

برای این سری از تاچ ال سی دی های سامسونگ کیفیت اورجینال پک هم وجود دارد که از کشور چین وارد کشور می شوند و از قیمت پایین تری نسبت به سرویس پک های اصلی دارند و از کفیت کمی پایین تری هم برخوردار هستند پس هنگام خرید ال سی دی های میان رده سامسونگ مانند A۱۰S اگر میخواهید بهترین کیفیت را خریداری کنید حتما ذکر کنید که ال سی دی سرویس پک باشد نه جنس دیگری...

  1. ال سی دی های چنج گلس یا گلس چنج

این نوع از نمایشگر ها همان ال سی دی های اورجینال هستند با این تفاوت که شیشه روی ال سی دی آن ها تعویض شده است بر خلاف نمایشگر های قدیمی تلفن همراه که دارای تاچ و ال سی دی جدا از هم بودن در فناوری جدید تاچ ال سی دی از هم جدا نیستند و روی ال سی دی یک شیشه قابل تعویض وجود دارد که به آن گلس ال سی دی فنی گفته می شود که توسط ابزار و دستگاه های تعمیرات موبایل خاصی تعویض میگردند

برخی از این تاچ ال سی دی ها با عنوان چنج گلس از کشور چین وارد ایران می شوند و قیمت کمتری نسبت به ال سی دی های سرویس پک دارا هستند.

  1. ال سی دی های آی سی یا اولد

این قطعات از کیفیت های کپی برخوردار هستند اگر تلفن همراه شما دارای صفحه سوپر آمو ال ای دی هست و

قسط تعویض آن را دارید اما با توجه به قیمت بالا این قطعات میخواهید ال سی دی خود را با قیمت مناسب تری

تعویض فرمایید از این قطعات استفاده کنید که در مدل های A۳۰.A۳۱.A۳۰S.A۵۰.A۷۰.A۷۱ و .... موجود است خود این قطعات دارای دو کیفیت با فریم و بی فریم هستند که تفاوت قیمت اندکی دارند پیشنهاد ما به شما تعویض ال سی دی با فریم هست که از دوام بیشتری برخوردار هستند.

موارد بالا گوشه ای از اطلاعاتی است که میتوان هنگام خرید تاچ ال سی دی سامسونگ به آن توجه فرمایید.

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید