Performancing Metrics

۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به عشایر ایلام پرداخت شد | اتاق خبر
کد خبر: 458171
تاریخ انتشار: 19 شهریور 1402 - 10:37
ایلام- خانزادی، مدیرکل امور عشایری ایلام گفت: در سال گذشته ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به عشایر ایلام پرداخت شده است.

 

 

به گزارش اتاق خبر به نقل از محمد جواد خانزادی در گفت‌وگو با خبرنگار بازاراز آغاز طرح تولید قراردادی گوشت قرمز عشایر خبر داد و اظهار کرد: بر اساس سیاست ها و دستورالعمل های وزارت جهاد کشاورزی و سازمان امور عشایر کشور طرح تولید قراردادی گوشت قرمز در استان اجرایی خواهد شد.

با اشاره به اینکه جامعه عشایری دارای پتانسیل‌های فراوانی هستند، افزود: تلاش‌های خوب و مثمرثمری را در راستای ارتقای شاخص‌های توسعه عشایری به کار گرفته است که علاوه بر افزایش شاخص‌های زیربنایی و تنوع بخشی به زندگی عشایری، افزایش درآمد و خرید تضمینی نیز به دنبال داشته باشد.

مدیرکل امور عشایری ایلام اضافه کرد: عشایر به دلیل تولید گوشت قرمز یکی از عاملان مهم تأمین امنیت اقتصادی و غذایی هستند، لذا در این راستا و در قالب این طرح ، پرواربندی و نهاده مدت‌دار و ارزان‌قیمت در اختیار عشایر قرارداده می شود.

خانزادی با اشاره به جذب ۱۰۰ درصدی اعتبار ۱۶۰ میلیارد ریالی از سوی سازمان امور عشایر ایران در سال ۱۴۰۱ افزود: در سال گذشته و با اجرای طرح زنجیره تولید گوشت قرمز شاهد افزایش ۳۸۴ تنی گوشت قرمز در سطح استان بوده ایم که در سال ۱۴۰۲ نیز با رایزنی های انجام شده و ابلاغ جدید اعتبارات امیدواریم شاهد افزایش مجدد گوشت قرمز باشیم.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید