Performancing Metrics

عمر کوتاه سیگنال منفی دلاری | اتاق خبر
کد خبر: 458230
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1402 - 08:43
در روز‌های گذشته اخباری مبنی‌بر اتمام فرآیند انتقال پول‌های ایران از کره‌جنوبی به قطر منتشر شد. در تماسی که میان حسین امیر عبداللهیان، وزیر امور خارجه و نخست‌وزیر قطر صورت گرفت، از اتمام انتقال دارایی‌های ایران به قطر سخن به میان آمد.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از فرارو :با فرا رسیدن تعطیلات روز‌های پایانی هفته گذشته روند شاخص‌های ارزی در معاملات غیر‌رسمی بازار تهران افزایشی شد. به عقیده برخی از فعالان بازار بیانیه تروئیکای اروپایی در کنار روز‌های تعطیل، شرایط را برای فعالان افزایشی بازار مهیا کرده تا با نرخ دهی در سطوح قیمتی بالاتر اقدام به کسب سود کنند.

به گزارش دنیای اقتصاد، در ساعات پایانی روز سه‌شنبه تروئیکای اروپا در بیانیه‌‌‌ای مشترک که توسط سفیر آلمان در نشست فصلی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قرائت شد، مدعی شد که ایران به تعهدات بیانیه مشترک با آژانس در مارس گذشته پایبند نبوده است.

برخی از فعالان بازار نیز با مطرح کردن این سیگنال منفی روند افزایشی جدیدی را در نرخ ارز آغاز کردند. در جریان روند مذکور قیمت هر برگ اسکناس دلار آزاد که در روز‌های میانی هفته گذشته در رقم 49‌هزار و 400 تومان معامله می‌شد، تا سطوح قیمتی مرز دو کانال 49 و 50‌هزار تومانی رشد کرد.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید