Performancing Metrics

عشقی: به زیرساخت‌های بازار سرمایه دست نمی‌زنیم! | اتاق خبر
کد خبر: 458840
تاریخ انتشار: 20 آبان 1402 - 16:29
قرار بود دامنه نوسان به صورت فصلی تغییراتی داشته باشد، رئیس سازمان بورس در این خصوص در نمایشگاه کیش اینوکس گفت که برای افزایش دامنه نوسان در این فصل در حال بررسی شرایط هستیم.

 

مجید عشقی همچنین گفت در این راستا دستورالعمل بورس و فرابورس تغییراتی داشته و تابلوها تغییراتی خواهند کرد که امیدواریم تا نهایتا سه هفته آینده این موضوع نهایی شود. از طرفی با توجه به شوک‌هایی که در بازار ایجاد می‌شود سعی می‌کنیم تا جایی که می‌شود به زیرساخت‌ها دست نزنیم تا بازار شرایط عادی خودش را داشته باشد.

در خصوص آخرین وضعیت مسکن در کشور روزنامه دنیای اقتصاد نوشته است که تهرانی‌ها به شکل معنادار و تاریخی، به آپارتمان‌های زیر ۴۰ مترمربع پناه آورده‌اند و این موضوع به معنای «تشدید فقر مسکن» در یک کشور است.

نمادهای فسبزوار و فخوز در سامانه کدال اعلام کردند که هنوز ابلاغی رسمی در خصوص تغییرات نرخ گاز دریافت نکرده‌اند و تا زمان دریافت صورت‌حساب گاز مصرفی تعیین دقیق نرخ گاز برای این شرکت‌ها امکان‌پذیر نیست.

شرکت زرین معدن آسیا نیز از سهام‌داران خود دعوت کرده است که روز شنبه هفته آینده جلسه هیئت مدیره این شرکت در خصوص توضیحات صورت‌های مالی ارائه شده ۶ ماه منتهی به شهریور ماه سال جاری را به صورت آنلاین مشاهده کنند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید