Performancing Metrics

پرداخت ۳۰‌درصد از پاداش بازنشستگان ۱۴۰۱ تا فردا | اتاق خبر
کد خبر: 459094
تاریخ انتشار: 14 آذر 1402 - 17:16
فرهادی، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: ۳۰‌درصد از پاداش بازنشستگان ۱۴۰۱ تا فردا پرداخت خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  بازار، علی فرهادی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن عذرخواهی از تاخیر در پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۱۴۰۱، از پرداخت ۳۰ درصد پاداش تا روز چهارشنبه خبر داد و گفت:امید داریم بقیه پاداش نیز تا پایان سال ۱۴۰۲ پرداخت شود.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش تاخیر در پاداش را بخاطر تامین منابع بیان کرد و افزود: خوشبختانه همکاران ما در سازمان برنامه و بودجه رویکرد مثبتی نسبت به فرهنگیان دارند و با تلاش این عزیزان و پیگیری مجدد به محض تامین منابع باقی مانده پاداش پایان خدمت بازنشستگان عزیز واریز خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع، رتبه بندی را یک مسیر در جریان دانست و افزود: معلمان تازه استخدام شده؛ فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و ... بنا بر شایستگی‌هایی که کسب کرده‌اند، در مسیر رتبه بندی قرار گرفته‌اند.

تمام اعتراضات بررسی شده و احکام جدیدشان نیز صادر شده است.

وی در خصوص توزیع شیر در مدارس، تصریح کرد: این امر، مورد تاکید رئیس جمهور محترم بود که دستورات ویژه‌ای داده‌اند؛ چون طرح چندین سال متوقف بود، نظام تولید شیر برای این حجم از تولید آمادگی نداشت. هم اکنون ۲۱ استان قرارداد صد در صدی با کارخانه‌ها بسته‌اند و فرآیند توزیع آغاز شده است.

فرهادی ادامه داد: تا پایان آذرماه این استان‌ها، کامل به توزیع شیر در مدارس ابتدایی خواهند پرداخت و با توجه به اینکه باید این شیرها با پروتکل‌های خاص وزارت بهداشت و فرادما تهیه شوند و نیاز است پس از بسته بندی به مدت دو هفته در محیطی نگه داری شوند که قدری تاخیر به خاطر این مسایل بوده است.

 

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید