یک مقام مسئول اعلام کرد:عیدی کارمندان؛ حدود 600 هزار تومان | اتاق خبر
کد خبر: 90031
تاریخ انتشار: 29 دی 1393 - 20:18
با توجه به مبنای محاسباتی، مبلغ عیدی کارمندان برای سال جاری حدود 600 هزار تومان برآورد می‌شود و یک مقام مسئول در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هم در این رابطه اعلام کرد...
 
با توجه به مبنای محاسباتی، مبلغ عیدی کارمندان برای سال جاری حدود 600 هزار تومان برآورد می‌شود و یک مقام مسئول در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هم در این رابطه اعلام کرد که رقمی در همین حدود برای بررسی و تصویب به هیات وزیران پیشنهاد خواهد شد.
به گزارش ایسنا، در حالی که پیش‌تر بحث‌هایی در مورد تحت تاثیر قرار گرفتن مبلغ عیدی کارمندان با توجه به شرایط کنونی قیمت نفت و کاهش درآمدهای دولت مطرح می‌شد، این گونه بنظر می رسد که با وجود صرفه‌جویی در هزینه‌ها اعم از عمرانی و هزینه‌های جانبی جاری، عیدی کارمندان طبق قانون و ضریب تعیین شده برای امسال پیشنهاد می‌شود. در این زمینه یک مقام مسئول در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به ایسنا اعلام کرد که رقم پیشنهادی حدود 600 هزار تومان است که در صورت موافقت هیات وزیران همراه با حقوق بهمن ماه به حساب کارمندان واریز خواهد شد. البته رقم حدود 600 هزار تومان در حد پیشنهاد بوده و باید با تصویب دولت، نهایی شود. در عین حال که عموما با کاهش درآمدها این هزینه‌های جاری که 70 تا 80 درصد آن را حقوق و دستمزد تشکیل می‌دهد، هستند آسیب کمتری نسبت به بقیه هزینه‌ها خواهد دید و معمولا مشکل چندانی در پرداخت آنها پیش نخواهد آمد. یادآور می‌شود که عیدی سال گذشته کارمندان حدود 503 هزار تومان تصویب و پرداخت شده بود.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید