برای ثبت نام کاندیداتوری انتخابات اتاق،حضور داوطلبان الزامی است | اتاق خبر
کد خبر: 90945
تاریخ انتشار: 8 بهمن 1393 - 16:38
دبیرکل اتاق تهران با اشاره به اینکه انجمن نظارت بر هشتمین دوره انتخابات اتاقهای بازرگانی، دستورالعمل شیوه حضور را تدوین کرده گفت: ثبت نام اینترنتی برای حضور در انتخ
دبیرکل اتاق تهران با اشاره به اینکه انجمن نظارت بر هشتمین دوره انتخابات اتاقهای بازرگانی، دستورالعمل شیوه حضور را تدوین کرده گفت: ثبت نام اینترنتی برای حضور در انتخابات پذیرفته نیست و حضور الزامی است.
به گزارش اتاق نیوز، ابراهیم بهادرانی با اشاره به آغاز ثبت‌نام از کاندیداهای حضور در هشتمین دوره انتخابات اتاق های بازرگانی سراسر کشور گفت:تمامی دارندگان کارت های عضویت و بازرگانی که دارای 3 سال سابقه کار بوده و کارت آنان تا تاریخ یازدهم بهمن ماه سال جاری معتبر باشد می توانند جهت نامزدی در هیات نمایندگان اتاق تهران حضور پیدا کنند. دبیرکل اتاق تهران در خصوص آن دسته از فعالان اقتصادی که در سفرهای خارجی به سر می‌برند و به صورت اینترنتی ثبت‌نام کرده‌اند نیز افزود: ثبت‌نام اولیه این فعالان اقتصادی می‌تواند به صورت اینترنتی صورت گیرد، اما باید برای تکمیل ثبت‌نام حتما در اتاق بازرگانی حضور یابند و فرم‌های مرتبط را امضا کرده و اثر انگشت خود را به ثبت رسانند. وی تصریح کرد: این طیف از فعالان اقتصادی باید در مهلت مقرر تعیین شده در اتاق حضور یابند و ثبت‌نام خود را تکمیل کنند، البته اتاق تهران نیز مجری مصوبات انجمن نظارت است و باید دستورالعمل را در نظر بگیرد و دستورالعمل هم الزام حضور فعالان اقتصادی را تاکید کرده است. به گفته بهادرانی، بعید به نظر می رسد که مهلت ثبت‌نام اعضا تمدید شود، ضمن اینکه تاکنون استقبال مناسبی از سوی فعالان اقتصادی صورت گرفته؛ اما مهلت قانونی فعلی، تا ساعت 16 تاریخ یازدهم بهمن ماه سال جاری در نظر گرفته شده است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید