نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا در تهران دایر می شود | اتاق خبر
کد خبر: 92376
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1393 - 14:42
معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار تهران با بیان اینکه میوه شب عید برای ساکنان استان تهران تدارک دیده شده است گفت: نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا ویژه ایام نوروز درچ
معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار تهران با بیان اینکه میوه شب عید برای ساکنان استان تهران تدارک دیده شده است گفت: نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا ویژه ایام نوروز درچهار نقطه پایتخت برگزار خواهد شد.
ایرنا-«نعمت الله ترکی» روزدوشنبه در حاشیه جلسه تنظیم بازار استان تهران افزود: حکیمیه تهران پارس، بوستان ولایت، پارک ارم و ورزشگاه تختی مکان های پیش بینی شده برای برگزاری نمایشگاه است. وی گفت:هیچ گونه کمبودی در خصوص میوه شب عید نداریم و ذخیره سازی مناسب در سطح استان تهران انجام شده است. ترکی با بیان اینکه وضعیت خرید، ذخیره سازی و عرضه میوه نسبت به سال گذشته بسیار بهتر شده است تاکید کرد: میوه و مرکبات شب عید ذخیره سازی شده و تا 25 فروردین نیاز بازار را تامین خواهیم کرد. وی گفت: تمام میوه و مرکبات مورد نیاز از داخل تامین شده و هیچ گونه میوه وارداتی عرضه نخواهد شد. معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار تهران با بیان اینکه قیمت ها نزدیک ایام عرضه مشخص خواهد شد تصریح کرد: عرضه میوه بعد از ایام عید هم با همین قیمت ها ادامه خواهد یافت. وی افزود: مقرر شد 11هزار تن پرتقال و دو هزار تن سیب هم برای مصرف تهران خریداری شود تا در بحث میوه مشکلی نداشته باشیم. معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار تهران گفت: مقرر شد سازمان میادین میوه و تره بار180 نقطه را برای عرضه میوه در نظر بگیرند و 100 غرفه هم توسط تعاون روستایی در دستور کار باشد. ترکی با اشاره به ذخیره سازی 30 هزار تن مرغ در استان تهران افزود: تمامی شرکت های تعاونی ادارات و سازمان ها می توانند برای خرید مرغ به شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران مراجعه کرده و مرغ مورد نیاز خود را تامین کنند. وی از اختصاص بازرسی های ویژه برای ایام عید خبر داد و افزود: گشت های ترکیبی با همکاری تعزیرات حکومتی تهران، سازمان صنعت، معدن وتجارت این ایام را پوشش خواهند داد. معاون استاندار تهران از تشکیل کمیته ویژه نمایشگاه خبر داد و تصریح کرد: این کمیته مرکب از فرمانداری تهران، تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران موظفند نسبت به نیاز تهران برای برپایی نمایشگاه ها را بررسی کنند. ترکی گفت: هرنمایشگاهی تنها با مجوز این کمیته قانونی خواهد بود. جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران به ریاست معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار تهران و با حضور فرماندار پیش از ظهر امروز در محل استانداری تهران برگزار و در خصوص چگونگی برگزاری نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا در این کلانشهر بحث و تبادل نظر شد.    
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید