رشد 30 درصدی نمایشگاه طلا و جواهر از نظر کیفی و کمی | اتاق خبر
کد خبر: 92382
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1393 - 14:48
 ایرنا - نمایشگاه طلا، جواهر، نقره، ساعت و صنایع وابسته در حالی به کار خود پایان داد که به گفته رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر در این دوره نسبت ب
 ایرنا - نمایشگاه طلا، جواهر، نقره، ساعت و صنایع وابسته در حالی به کار خود پایان داد که به گفته رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر در این دوره نسبت به سال گذشته شاهد 25 تا30 درصد رشد از نظر کمی و کیفی بودیم.
عبادالله محمدولی رئیس اتحادیه طلا و جواهر در آخرین روز از برگزاری هفتمین نمایشگاه طلا و جواهر از رشد 25 تا 30 درصدی کمی و کیفی نمایشگاه نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: خوشبختانه در هفتمین دوره توانستیم تا حدودی به اهداف تعیین شده دست پیدا کنیم و مسئولان را با توانمندی ها و نقایص موجود در این صنعت آشنا سازیم. عبادالله محمدولی با بیان اینکه آسیب شناسی صنعت طلا یکی از اتفاقات خوبی بشمار می آید که دراین دوره از نمایشگاه روی داده است، افزود: اگر به صنعت طلا بها داده شود و بسترهای لازم برای رشد و تقویت این حوزه متناسب با تکنولوژی روز فراهم شود به طور قطع می توان با صادرات مصنوعات طلا علاوه بر کسب ارزش افزوده، اقتصاد را از اتکای صرف به درآمدهای نفتی رها کرد. رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر در ادامه با اشاره به این که از همین امروز و بعد از اتمام هفتمین دوره باید به فکر رفع نواقص و تقویت نکات مثبت نمایشگاه برای هشمین دوره آن درسال آینده باشیم، تصریح کرد: خوشبختانه استقبال خوبی از نمایشگاه هم از سوی مردم و هم مسئولان کشور صورت گرفت. البته در مورد موفقیت واقعی آن باید میزان رضایت مندی آنها و غرفه داران را از این بستر، مطلع شویم. وی تاکید کرد: زمانی یک نمایشگاه می تواند موفق عمل کند که بالای 70 درصد از فعالان حوزه مرتبط را دور هم جمع کند و از طریق انسجام ایجاد شده مسیر ارتقای آن بخش را هموار سازد.    
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید