ائتلاف البرز اعلام موجودیت کرد | اتاق خبر
کد خبر: 92564
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1393 - 15:15
در آستانه رقابت هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی با حضور فعالان بزرگ اقتصادی ،ائتلاف البرز اعلام موجودیت کرد....
در آستانه رقابت هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی با حضور فعالان بزرگ اقتصادی ،ائتلاف البرز اعلام موجودیت کرد.
اتاق نیوز- سید علی صدری ،رییس هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران با بیان این خبر به بیان اهداف ائتلاف البرز در جهت رسیدن به اتاق مطلوب و شفاف پرداخت و گفت:این ائتلاف ایجاد تحول در ساختار سنتی اتاق، ایجاد تحرک و پویایی در تصمیم سازی، تصمیم گیری و امور اجرایی و نیز بستر سازی برای رشد خلاقیت و نوآوری را جزو اهداف خود قرار داده است. صدری افزود:تثبیت جایگاه کارت بازرگانی به عنوان یکی از مهمترین اسناد تجاری، تبدیل اتاق به اتاق همه فعالان بخش خصوص ، ایجاد ساختار برنامه محور در اتاق، حمایت از تولیدات داخلی، برند سازی و حمایت از برند پرشین در بازارهای منطفه ای و بین المللی ، ایجاد کمیته های رفع موانع و مشکلات اعضاء ، تقویت نظارت و پاسخگویی در ساختار اتاق ازدیگر اهداف این ائتلاف می باشد. لازم به ذکر است این ائتلاف با محوریت فعالان اقتصادی استان البرز شکل گرفته و از حمایت های صنفی و همگن استان ، اصناف ، اتاق تعاون و اتاق بازرگانی استان برخوردار است.  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید