احمد پورفلاح:ائتلاف بزرگ به دنبال تجمیع آراء بخش خصوصی است | اتاق خبر
کد خبر: 93087
تاریخ انتشار: 6 اسفند 1393 - 14:07
رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی تهران با مثبت ارزیابی کردن جلسه ستاد ائتلاف بزرگ با رئیس اتاق اصناف ایران گفت: به دنبال تجمیع آراء بخش خصوصی...
رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی تهران با مثبت ارزیابی کردن جلسه ستاد ائتلاف بزرگ با رئیس اتاق اصناف ایران گفت: به دنبال تجمیع آراء بخش خصوصی در انتخابات آتی اتاق هستیم .
احمد پورفلاح در گفتگو با ستاد خبری ائتلاف بزرگ ، از برگزاری جلسه مشترک با رئیس اصناف اتاق ایران خبر داد و گفت : در جلسه بسیار مثبتی که طی روزهای گذشته با رئیس اتاق اصناف ایران برگزار شد، نکات مورد نظر اعضای ستاد ائتلاف بزرگ و دیدگاه های آنها در خصوص انتخابات پیش روی اتاق های بازرگانی و صنایع و معادن کشور عنوان شد که بر این اساس مقرر شد تا رئیس اتاق اصناف ایران نیز هماهنگی های لازم برای حضور دارندگان کارت های بازرگانی در حوزه اصناف در انتخابات اتاق را انجام دهد . رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران افزود : در این جلسه که با حضور آقایان  میرمحمد صادقی ، بهرامن ، برخوردار، نجفی منش، علیخانی ، طلایی و حمزه نژاد برگزار شد ،تاریخچه فعالیت مجمع فعالان توسعه اقتصاد ایران و دستاوردهای آنها طی دو دوره اخیر بازگو شد . بسیاری از بزرگان این دوره هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی از اعضای مجمع فعالان توسعه اقتصاد ایران بودند و قرار است در دوره آتی نیز افراد صاحب نام در قالب ائتلاف بزرگ وارد عرصه انتخابات شوند . به گفته پورفلاح اتاق اصناف ایران جامعه بزرگ و تاثیرگذاری است که تعداد قابل توجهی از دارندگان کارت های بازرگانی را در خود جا داده و بنابراین به عنوان یک تشکل بزرگ می تواند در انتخابات تاثیرگذار باشد . وی اظهار داشت ائتلاف بزرگ به دنبال یکپارچه سازی تشکل های بخش خصوصی اعم از  اتاق تعاون ، اتاق اصناف و خانه های صنعت ،معدن و تجارت است تا تجمیع آرا در بخش خصوصی را شاهد باشیم .    
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید