خلیلی عراقی فقط در لیست ائتلاف بزرگ حضور دارد | اتاق خبر
کد خبر: 93192
تاریخ انتشار: 9 اسفند 1393 - 11:43
خلیلی عراقی، پدر صنعت ایران با اعلام انصراف از عضویت در ستاد «ائتلاف برای فردا » به طور رسمی اعلام کرد که در جریان انتخابات اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی تن
خلیلی عراقی، پدر صنعت ایران با اعلام انصراف از عضویت در ستاد «ائتلاف برای فردا » به طور رسمی اعلام کرد که در جریان انتخابات اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی تنها در فهرست «ائتلاف بزرگ» حضور خواهد داشت.
ابوالفضل روغنی گلپایگانی در گفت و گو با ستاد خبری ائتلاف بزرگ ،با بیان اینکه طبق مصوبه این ستاد تمامی کاندیداهایی که در فهرست ائتلاف بزرگ قرار می گیرند باید تنها عضو این ائتلاف باشند ، گفت: 2 نفر از بزرگان بخش خصوصی که یکی از آنها محسن خلیلی عراقی پیشکسوت و پدر صنعت ایران است ، در لیست ائتلاف برای فردا نیز حضور داشتند و قرار بود نام آنها همزمان با قرار گرفتن در این ائتلاف در فهرست ائتلاف بزرگ نیز جای گیرد. سخنگوی ائتلاف بزرگ افزود: امروز آقای خلیلی عراقی به طور رسمی اعلام کردند که تنها در فهرست ائتلاف بزرگ حضور خواهند داشت و از عضویت در ستاد ائتلاف برای فردا انصراف می دهند. وی با اشاره به اینکه آقای خلیلی عراقی پیشکسوت در حوزه صنعت و تولید و عضو تمامی تشکل های کارفرمایی است و در بخش های صنعت ، معدن و تجارت صاحب نظر هستند ، گفت : قرار گرفتن نام ایشان در فهرست ائتلاف بزرگ جای خوشحالی دارد. روغنی با اشاره به فعالیت گروه 7 نفره ستاد ائتلاف بزرگ برای نهایی کردن فهرست کاندیداهای مورد حمایت این ستاد در هشتمین دوره انتخابات اتاق های بازرگانی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه افراد شایسته ای در این فهرست قرار خواهند گرفت ، انتخاب با حساسیت بالایی صورت می گیرد و امیدواریم تا 2 روز آینده فهرست نهایی ائتلاف بزرگ منتشر شود. سخنگوی ستاد ائتلاف بزرگ ادامه داد: ترکیب فهرست نهایی، پیشکسوتان ، جوانان و بانوان کارآفرین را در خود جای خواهد داد و افرادی که عضو اتاق بوده، پیشکسوت هستند و افراد خوشنام در تشکل ها در فضای کسب و کار شانس بیشتری برای قرار گرفتن در فهرست نهایی دارند. وی ادامه داد: عضویت در اتاق های مشترک ، تعداد پرسنل تحت مدیریت و سابقه عضویت در هیات نمایندگان اتاق های بازرگانی از جمله امتیازاتی است که افراد می توانند با دارا بودن آنها شانس بیشتری برای قرار گرفتن در لیست نهایی داشته باشند. روغنی افزود: تا به امروز 50 تشکل و اتاق مشترک به ستاد ائتلاف بزرگ پیوسته اند که یکی از مهمترین آنها تشکل خدمات پس از فروش خودروسازان بود که امروز به صورت رسمی به ستاد ائتلاف بزرگ پیوست.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید