سامانه اختصاصی خرید تضمینی گندم راه اندازی شد | اتاق خبر
کد خبر: 93311
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1393 - 12:10
 ایرنا - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: سامانه اختصاصی خرید تضمینی گندم (GTC) که توسط بانک کشاورزی طراحی و تولید شده که بزودی با همکاری شرکت مادرتخصصی باز
 ایرنا - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: سامانه اختصاصی خرید تضمینی گندم (GTC) که توسط بانک کشاورزی طراحی و تولید شده که بزودی با همکاری شرکت مادرتخصصی بازرگانی، دولتی ایران در سطح شعب این بانک اجرایی می شود.
مرتضی شهید زاده درهمایش سراسری مدیران ستادی شرکت بازرگانی دولتی ایران و شرکت های تابعه، افزود: سامانه اختصاصی خرید تضمینی گندم (GTC) که توسط بانک کشاورزی طراحی و تولید شده، بزودی با همکاری شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران در سطح شعب این بانک اجرا می شود. وی با تشریح خدمات بانک کشاورزی به معرفی سامانه اختصاصی خرید تضمینی گندم (GTC) پرداخت و اظهار داشت: به منظور پوشش عملیات خرید تضمینی گندم در سطح 1200 مرکز خرید درکشور، سامانه ای اختصاصی در بانک تولید و راه اندازی شد که از طریق سیستم مهرگستر core banking با دریافت فایل های اطلاعاتی از مراکز مذکور در نزدیک ترین شعبه عملیات واریز وجوه گندم به حساب کشاورزان انجام شود. وی افزود: بانک کشاورزی برای اجرایی شدن این سامانه اقدامات متعددی از جمله برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس با کلیه مدیریت ها و تشریح وظایف بانک در این طرح، تعیین کارگروه ویژه در هر استان با مسئولیت مدیر استان، تهیه دستگاه آنی کارت برای استان ها و مکلف کردن شعب به افتتاح حساب و صدور کارت برای کلیه فروشندگان را انجام داده است. شهیدزاده تصریح کرد: سامانه اختصاصی خرید تضمینی گندم که در فاصله کوتاهی پس از امضای تفاهم نامه با شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، طراحی شد و هم اکنون در مرحله آزمایشی قرار دارد، علاوه بر واریز وجوه، امکان گزارش گیری در سطوح مختلف و براساس شاخص های متعدد را فراهم می کند. این همایش با حضور محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی، علی قنبری معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران، جمعی از مدیران، معاونان و رؤسای سازمان های وزارت جهادکشاورزی و مدیران شرکت های غله و خدمات بازرگانی مناطق 14 گانه در محل مرکز پژوهش های غلات برگزار شد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید