آتش سوزی یک مجتمع مسکونی در تهران | اتاق خبر
کد خبر: 97998
تاریخ انتشار: 8 فروردین 1394 - 09:22
اتاق نیوز : سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک مجتمع مسکونی 80 واحدی خبر داد و گفت: با تلاش آتش نشانان 50 نفر از ساکنان این مجتمع که در...
اتاق نیوز : سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک مجتمع مسکونی 80 واحدی خبر داد و گفت: با تلاش آتش نشانان 50 نفر از ساکنان این مجتمع که در شرایط ناایمن محبوس شده بودند، نجات یافتند.
جلال ملکی روز جمعه افزود: حوالی ساعت 21 پنج شنبه شب خبر وقوع آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در جاده ورامین شهرک ولی عصر به سامانه 125 اعلام و چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو تنفسی، نردبان و تشک نجات به محل اعزام شدند.
وی گفت: آتش سوزی در یک ساختمان 10 طبقه 80 واحدی اتفاق افتاده و آتش در طبقه پنجم شعله ور و از طریق بالکن در حال سرایت به واحدهای دیگر بود.
سخنگوی این سازمان ادامه داد: در اثر این آتش سوزی دود زیادی طبقات را فرا گرفته و تعدادی از ساکنان در طبقات محبوس شده بودند.
وی گفت: آتش نشانان در دو گروه وارد عملیات شدند و گروهی برای مهار آتش و گروه دیگر به همراه دستگاه های تنفسی ساکنان محبوس شده در ساختمان را به محل ایمن هدایت کردند.
ملکی اضافه کرد: آتش نشانان در این عملیات 50 زن و مرد محبوس شده را به قسمت پشت بام هدایت کردند که پس از اتمام عملیات خاموش کردن آتش 20 نفر از این افراد تحویل عوامل اورژانس شدند.
وی خاطرنشان کرد: 15 نفر از افراد مصدوم که دچار دود گرفتگی جزیی شده بودند، توسط عوامل اورژانس مداوا شدند اما پنج زن و یک مرد برای ادامه مراحل درمان به بیمارستان اعزام شدند.
منبع : ایرنا
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید