مهلت ارائه اظهار‌نامه ماليات بر ارزش افزوده تمدید شد | اتاق خبر
کد خبر: 98805
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1394 - 14:07
اتاق نیوز-  سازمان امور مالياتي کشور با صدور بخشنامه‌اي، مهلت ارائه اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده دوره زمستان 93 را تا 31 فروردين ماه 94 تمديد کرد....

اتاق نیوز-  سازمان امور مالياتي کشور با صدور بخشنامه‌اي، مهلت ارائه اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده دوره زمستان 93 را تا 31 فروردين ماه 94 تمديد کرد.

علي عسکري رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور طي بخشنامه‌اي اعلام کرد: نظر به مصادف بودن مهلت ارائه اظهارنامه دوره چهارم (فصل زمستان) سال 1393 با تعطيلات نوروز و با توجه به درخواست‌هاي موديان محترم موضوع نظام ماليات بر ارزش افزوده و به منظور تکريم موديان گرامي و فراهم آوردن زمينه اجراي تکاليف قانوني براي آنان، بنا به اختيار حاصل از قانون و مقررات ماليات بر ارزش افزوده، موديان مي‌توانند اظهارنامه دوره چهارم مالياتي (فصل زمستان) سال 1393 را تا پايان روز دوشنبه 31 فروردين ماه 1394 ارائه کنند.

در اين بخشنامه آمده است: موديان مالياتي که اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده فصل زمستان سال 1393 را تا 31 / 1 / 1394 ارائه کنند، مي توانند در صورت درخواست کتبي، از بخشودگي جرايم عدم ارائه اظهارنامه و تاخير در پرداخت ماليات و عوارض متعلق در موعد مقرر براي دوره مزبور استفاده کنند. بر اين اساس، موديان ماليات بر ارزش افزوده مي‌توانند با مراجعه به سامانه اينترنتي اين نظام مالياتي به نشاني WWW.EVAT.IR اطلاعات تکميلي در اين ارتباط را دريافت و نسبت به ثبت اظهارنامه خود اقدام کنند.

منبع: مهر

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید