ناصری: مخالفان ظریف در این دور از مذاکرات ضربه سنگینی خوردند | اتاق خبر
کد خبر: 99316
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1394 - 09:21
اتاق نیوز - یک فعال سیاسی با بیان اینکه مردم به تیم مذاکره‌کننده اعتماد دارند، گفت: اکنون احساس امنیت خاطری در میان تمام اقشار و صنوف جامعه ایجاد شده است که این دستاو
اتاق نیوز - یک فعال سیاسی با بیان اینکه مردم به تیم مذاکره‌کننده اعتماد دارند، گفت: اکنون احساس امنیت خاطری در میان تمام اقشار و صنوف جامعه ایجاد شده است که این دستاوردی بسیار مهم است.
عبدالله ناصری ، با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر حیات جامعه ایران چه درست و چه غلط به مذاکرات پیوند خورده بود، خاطرنشان کرد: اکنون مردم احساس غرور می‌کنند. وی در ادامه درباره لزوم حمایت مردم، مسئولان و فعالان سیاسی از نتایج مذاکرات انجام شده، گفت: در سال گذشته نیز عده‌ای با توافق ژنو مخالفت کردند. البته این مخالفت‌ها طبیعی است زیرا جمهوریخواهان در آمریکا، برخی کشورهای عربی و صهیونیست‌ها نیز با این مذاکرات مخالف هستند و آنها به همراه مخالفان مذاکرات در ایران تلاش می‌کنند تا با ایجاد فضای روانی توافق نهایی را تحت‌الشعاع قرار دهند. این عضو بنیاد باران در پایان افزود: مخالفان ظریف در این مذاکرات ضربه سنگینی خورده و اعتبار سیاسی خود را زیر سوال دیده و حیات سیاسی خود را در خطر می‌بینند پس تلاش می‌کنند تا با فضاسازی در نتیجه مذاکرات لوزان تشکیک ایجاد کنند این در حالی است که مردم در روزهای اخیر رضایت خود را از نتیجه مذاکرات اعلام کردند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید