انباشت مرغ روی دست مرغداران | اتاق خبر
کد خبر: 99575
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1394 - 10:32
عضو اتحادیه سراسری مرغداران مرغ گوشتی گفت: از هفته گذشته به دلیل کاهش تقاضا، قیمت مرغ در سراسر کشور سقوط کرد و در حال حاضر میزان زیادی مرغ روی دست مرغداران مانده است....
عضو اتحادیه سراسری مرغداران مرغ گوشتی گفت: از هفته گذشته به دلیل کاهش تقاضا، قیمت مرغ در سراسر کشور سقوط کرد و در حال حاضر میزان زیادی مرغ روی دست مرغداران مانده است.
محمدحسین زمانی راد در گفت‌وگو با ایسنا در خوزستان،اظهار کرد: اگرچه قیمت تمام شده هر کیلوگرم مرغ در مرغداری‌ها بیش از ۵۰۰۰ تومان است اما هم اکنون هر کیلوگرم مرغ زنده ۴۵۰۰ تومان درب مرغداری‌ خریداری می‌شود. وی افزود: در حال حاضر میزان زیادی مرغ روی دست مرغداران مانده که اعلام آمادگی دولت برای ذخیره‌سازی مازاد تولید و صادرات گوشت مرغ، راهکار خروج از این وضعیت است. زمانی راد تصریح کرد: در اواخر اسفند پارسال و اوایل فروردین امسال قیمت مرغ بسیار مناسب بود اما از هفته گذشته به دلیل کاهش تقاضا، قیمت آن ناگهان سقوط کرد. این عضو هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغداران عنوان کرد: از آنجاکه بازار تابع عرضه و تقاضاست در شرایطی که عرضه مرغ بر تقاضا غلبه کند لازم است فکری برای مازاد تولید شود.      
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید