پیشنهاد یک نماینده به دولت درباره گندم | اتاق خبر
کد خبر: 101390
تاریخ انتشار: 25 فروردین 1394 - 08:30
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پایین بودن قیمت خرید تضمینی گندم و احتمال فروش گندم به مشتریان خارجی با توجه به قیمت پایین آن، پیشنهاد داد: دولت
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پایین بودن قیمت خرید تضمینی گندم و احتمال فروش گندم به مشتریان خارجی با توجه به قیمت پایین آن، پیشنهاد داد: دولت به کشاورزانی که گندم خود را تحویل می‌دهند، تسهیلات ارائه دهد.
اتاق نیوز - محمد اسماعیل‌نیا با اشاره به احتمال فروش گندم به مشتریان خارجی با توجه به قیمت پایین گندم، تأکید کرد: دولت باید هرچه زودتر این مسأله را ارزیابی کند و افزایش قیمت در خرید تضمینی گندم اتفاق بیفتد؛ کما اینکه پیشنهاد ما برای خرید تضمینی گندم بیشتر بود اما با آن موافقت نشد و در نهایت قیمت 1150 تومان تعیین شد. او پیشنهاد داد: به کشاورزانی که گندم خود را به دولت تحویل می‌دهند تسهیلاتی اعطا شود. به عنوان مثال در بیمه محصولات کشاورزی، خرید ادوات و ماشین‌آلات با آنها همکاری بیشتری شود. این عضو کمیسیون کشاورزی تصریح کرد: دولت مدلی تعریف کند و به کسانی که گندم را تحویل می‌دهند همه نوع امتیازاتی بدهد تا در زمان خرید تضمینی گندم بتوانیم گندم بیشتری ذخیره کنیم و مجبور به واردات نشویم.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید