تمامی احزاب و گروه‌های سیاسی در مدار قانون حرکت کنند | اتاق خبر
کد خبر: 103936
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1394 - 15:58
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: انتظار ما از تمامی احزاب و گروه‌های سیاسی استان این است که در مدار قانون حرکت کنند....
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: انتظار ما از تمامی احزاب و گروه‌های سیاسی استان این است که در مدار قانون حرکت کنند.
اتاق نیوز - علی اصغر طهماسبی با اشاره به بیانه اخیر منتسب به یکی از گروههای سیاسی استان در خصوص ممانعت از سفر حجت السلام والمسلمین حاج سید حسن خمینی و حجت السلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری به گرگان، اظهار کرد: بیت امام(ره) و میراث آن بزرگوار برای ملت قابل احترام است و مردم هیچ گاه اجازه توهین به یادگار خمینی کبیر را نخواهند داد. وی تصریح کرد: بنده به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان اعلام می دارم طی یک‌سال و نیم گذشته در استان هیچگونه مشکلی پیرامون مسائل امنیتی نداشتیم و حال اجازه نخواهیم داد عده ای با قانون شکنی و افراط و تفریط فضای امن و آرام گلستان را با چالش های سیاسی و امنیتی مواجه کنند و اضافه می کنم که ممانعت از حضور شخصیتهای برجسته نظام از نظر ما شوخی بیش نیست. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خاطرنشان کرد: در سال 93 بیش از 90 سخنران و شخصیت کشوری به دعوت جناح‌ها و احزاب مختلف سیاسی بدون هیچ مشکلی به استان گلستان آمده و در مراسم مختلف به سخنرانی و بیان دیدگاه هایشان پرداخته اند. وی افزود: احترام به قانون در هر شرایطی واجب است و در نظام مقدسی که ریشه های آن با خون شهدا آبیاری شده باید با حفظ وحدت و شکیبایی به اختلافات سیاسی دامن نزده و برای دشمنان نظام فرصت سازی نکنیم. طهماسبی تأکید کرد: دعوت از سخنرانان و شخصیت‌های کشوری با هماهنگی و اخذ مجوز از استانداری و فرمانداری‌ها صورت می گیرد و احدی اجازه نخواهد داشت خارج از مجموعه دستگاه‌های امنیتی استان در این خصوص تأیین تکلیف کند. وی در پایان با تأکید بر پرهیز از هرگونه اقدام غیرقانونی احزاب سیاسی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط حساس منطقه و در سالی که دو انتخابات مهم را در پیش رو داریم، انتظار ما از تمامی احزاب و جریانات سیاسی استان این است که با حفظ آرامش و احترام به طرف مقابل از ایجاد هرگوه تنش و قانون گریزی بپرهیزند و نا خواسته خود را وارد بازی دشمنان قسم خورده نظام نکنند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید