اکتشاف سالانه 400 میلیون بشکه ذخایر نفتی جدید | اتاق خبر
کد خبر: 106163
تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1394 - 11:30
اتاق نیوز: مدیر امور اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: بر اساس برنامه پنجم توسعه سالانه باید٤٠٠ میلیون بشکه نفت و ١٣٢ میلیون مترمکعب گاز در کشور اکتشاف شود که در حال حاضر...
اتاق نیوز: مدیر امور اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: بر اساس برنامه پنجم توسعه سالانه باید٤٠٠ میلیون بشکه نفت و ١٣٢ میلیون مترمکعب گاز در کشور اکتشاف شود که در حال حاضر پیشرفت فیزیکی اهداف اکتشافی به 90 درصد رسیده است.
هرمز قلاوند در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی افزود: مدیریت اکتشاف بالاترین ضریب موفقیت را در رسیدن به اهداف خود به دست آورده و پیشرفت فیزیکی اهداف اکتشافی شرکت مدیریت اکتشاف در چهارسال اول برنامه پنجم توسعه کشور به ٩٠ درصد رسیده است. وی افزود: براساس برنامه ابلاغی از سوی برنامه ریزی تلفیقی و تاکید هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران برای کشف سالانه ٤٠٠ میلیون بشکه نفت و ١٣٢ میلیون مترمکعب گاز، فعالیت های اکتشافی از سوی این شرکت براساس برنامه پیش می رود. قلاوند همچنین فعالیت در حوزه اکتشاف منابع هیدروکربوری نامتعارف را از جمله برنامه های امسال (٩٤) این شرکت اعلام کرد و ادامه داد: براین اساس برنامه ریزی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران برای اکتشاف منابع هیدروکربوری نامتعارف در حوزه هیدرات های گازی، نفت و گاز شیل است. بیش از یکهزار و ٢٠٠ شرکت داخلی و ٦٠٠ شرکت خارجی از ٢٩ کشور در فضایی به وسعت ٥٠ هزار مترمربع در بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور دارند. بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار تقویت ساخت داخل با اتکا بر اصول اقتصاد مقاومتی، از ١٦ تا ١٩ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید