پیشنهاد جدایی ورزش از جوانان در هیأت دولت | اتاق خبر
کد خبر: 106506
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1394 - 10:51
مشاور طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه پیشنهاد جدایی ورزش از جوانان به هیأت دولت رسیده است، گفت: انتظار جوانان از نمایندگان مجلس این است که اگر د
مشاور طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه پیشنهاد جدایی ورزش از جوانان به هیأت دولت رسیده است، گفت: انتظار جوانان از نمایندگان مجلس این است که اگر دغدغه جوانان دارند برای تفکیک جوانان از ورزش با دولت همدلی کنند.
اتاق نیوز - روح الله مدبر گفت: مشکلات حوزه جوانان به خاطر ادغام بودن حوزه استراتژیک و بسیار با اهمیت جوانان است ادغام یک حوزه راهبردی و بلند مدت با حوزه ورزش که حوزه لحظه‌ای و هیجانی است باعث شده است که حوزه جوانان با مشکلات جدی مواجه شود. وی ادامه داد: از جمله مشکلاتی که با ادغام ورزش و جوانان برای حوزه جوانان ایجاد شده است بحث دریافت اعتبارات و تخصیص اعتبارات و کوچک بودن حوزه جوانان که در گذشته یک سازمان عریض و طویل با مدیریت معاون رئیس جمهور داشته است و معاون رئیس جمهور با این عنوان در هیأت دولت شرکت می‌کرد به معاونت یک وزیر در بین ۷ معاون دیگر قرار گرفته است و قطعا پیگیری مطالبات جوانان از یک معاونت با یک معاون رئیس جمهور بسیار متفاوت خواهد بود. مشاور طرح‌های ملی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: هم اکنون که این طرح وارد هیأت دولت شده است و امیدوار هستیم که نظر دولت هم در این باره مثبت باشد امیدواریم نمایندگان مجلس نیز که بخش عمده‌ای از افراد حوزه انتخابیه آنها جوانان هستند به صورت جدی وارد شوند و به بحث تفکیک حوزه جوانان از ورزش با نگاه مثبت نگاه کنند و موافقت کنند که این دو حوزه از هم جدا شوند. مدبر اظهار داشت: ما هم اکنون مشکل جدی نیروی کارشناسی داریم، مشکل جدی اعتبار و ضریب نفوذ در کشور داریم وقتی حرف ما از معاونت بالاتر باشد ضریب نفوذ برنامه‌هایمان در کشور بسیار بالاتر می‌رود. وی افزود: اگر واقعا نمایندگان مجلس دغدغه حوزه جوانان دارد به طور قاطع به جدایی این دو حوزه رأی مثبت بدهد و این انتظار ما و تمام جوانان است که برای این موضوع مجلس با دولت همدلی و همزبانی داشته باشند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید