دستگیری مامورنماهای زورگیر دانشگاه شاهد | اتاق خبر
کد خبر: 108593
تاریخ انتشار: 31 اردیبهشت 1394 - 09:32
دو سارق زورگیری که تحت عنوان مامور، اقدام به زورگیری و خفت‌گیری قربانیان خود در اطراف دانشگاه شاهد می‌کردند، دستگیر شدند....
دو سارق زورگیری که تحت عنوان مامور، اقدام به زورگیری و خفت‌گیری قربانیان خود در اطراف دانشگاه شاهد می‌کردند، دستگیر شدند.
اتاق نیوز - سرگرد سید محمد حسین هاشمی با اشاره به دستگیری دو زورگیر اظهار داشت: در پی بروز چندین مورد زورگیری و خفت گیری از شهروندان در اطراف دانشگاه شاهد، پرونده‌ایی در این رابطه تشکیل و بنا به حساسیت موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. رئیس کلانتری ۱۷۱ مصطفی خمینی ادامه داد: در خلال تحقیقات پلیسی، ماموران در جریان یک مورد غصب عنوان در مقابل دانشگاه شاهد قرار گرفتند که پس از اعزام واحد گشت، یکی از حاضران در محل از قصد زورگیری دو جوان با اسلحه کمری و دستگیری هر دو توسط حراست دانشگاه خبر داد. وی گفت‌: ماموران پلیس در بازرسی بدنی از هر دو متهم دستگیر شده موفق شدند ۳ عدد اسلحه کلت کمری قلابی، ۲ عدد دستگاه بیسیم تاکی واکی، یک رشته دستبند نظامی فاقد شماره و تعداد دو عدد غلاف مشکی کلت کشف کنند. هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: متهمان پس از دستگیری به کلانتری منتقل شدند و پس از تکمیل پرونده بنا به دستور مقام قضایی جهت تحقیقات تخصصی تر و کشف سایر جرایم متهمان و همچنین شناسایی سایر مالباختگان و شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید