درج شعارهای هفته بدون دخانیات بر روی نایلکس‌های مصرفی میادین و بازارها | اتاق خبر
کد خبر: 109172
تاریخ انتشار: 3 خرداد 1394 - 15:31
اتاق نیوز - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران ضمن اعلام درج شعارهای هفته بدون دخانیات بر روی نایلکس‌های مصرفی و فیش‌های فروش محصولات میادی
اتاق نیوز - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران ضمن اعلام درج شعارهای هفته بدون دخانیات بر روی نایلکس‌های مصرفی و فیش‌های فروش محصولات میادین گفت: دراین هفته برگزاری کلاس‌های آموزشی و پخش فیلم‌های کوتاه هشدار دهنده در میادین و بازارها اجرایی خواهد شد.
سید احمد صفوی با اشاره به هفته بدون دخانیات که از 4 لغایت 10خردادماه هر سال برگزار می شود، افزود: امسال در راستای توسعه اجرایی طرح بدون دخانیات، مراکز تابعه سازمان با افزایش شمار مراکز بدون دخانیات به حدود 60 مرکز خواهد رسید. همچنین نظارت بر اجرایی شدن طرح در تمامی مراکز منتخب و ابلاغ دستورالعمل های مرتبط به میادین و بازارها انجام می شود. وی با اشاره به درج شعارهای هفته بدون دخانیات و پیام های تدوینی در این زمینه جهت درج بر روی نایلکس های مصرفی و فیش های فروش محصولات اضافه کرد: تهیه ملزومات آموزشی و فرهنگ سازی در این هفته و اطلاع رسانی به صورت نصب تابلوهای هشداردهنده و حاوی پیام های بهداشتی و ایمنی، بروشورهای آموزشی، نصب بنر و پوستر و توزیع آنها در سطح تمامی مراکز تابعه در دستور کار قرار دارد. مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با اشاره به برگزاری کلاس های آموزشی در طول این هفته یادآور شد: در هفته بدون دخانیات با همکاری آموزشگاه‌های وابسته به سازمان ، ادارات سلامت مناطق 22گانه و با حضور اساتید مجرب، آموزش برای گروه های هدف، همچون شهروندان، کارکنان و شاغلین در نظر گرفته شده است. به گزارش اتاق نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، صفوی با بیان اینکه استفاده از سیستم پیجینگ متمرکز در میادین و بازارها جهت پخش CD های صوتی حاوی پیام های آموزشی، بهداشتی و ایمنی در این زمینه در دستور کار قرار گرفته است، اظهارکرد: پخش فیلم های کوتاه هشدار دهنده در خصوص مضرات مصرف دخانیات در زمان های مشخص در غرفه‌های میادین و مراکزی که امکانات لازم را در اختیار دارند، اجرایی شده است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید