ورود آلبالو به بازار میوه/ کاهش ۱۵ درصدی قیمت‌ها‌ | اتاق خبر
کد خبر: 111527
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1394 - 20:40
معاون اتحادیه بارفروشان از ورود آلبالو به بازار مصرف خبر داد و گفت: قیمت میوه و انواع صیفی‌جات بین ۱۰ تا ۱۵ درصد در میدان مرکزی کاهش یافته است....
معاون اتحادیه بارفروشان از ورود آلبالو به بازار مصرف خبر داد و گفت: قیمت میوه و انواع صیفی‌جات بین ۱۰ تا ۱۵ درصد در میدان مرکزی کاهش یافته است.
علی امامی در گفتگو با مهر از کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت میوه و انواع صیفی‌جات در میدان مرکزی میوه و تره‌بار خبر داد و اظهارداشت: در روزهای اخیر میوه‌هایی مانند آلبالو و خربزه وارد بازار شده‌اند. وی، قیمت آلبالو را ۴۰۰۰ تومان وقیمت خربزه را ۱۵۰۰ تومان عنوان و اضافه کرد: در حال حاضر قیمت هندوانه مرغوب ۱۰۰۰ تومان، درجه دو ۷۰۰ تومان، ملون ۱۳۰۰ تومان، طالبی و دستنبو ۱۳۰۰ تومان، بادمجان ۷۰۰ تومان، کدو ۴۰۰ تومان، پیاز ۵۰۰ تومان، سیب‌زمینی ۵۰۰ تومان، لوبیا ۱۲۰۰ تومان، فلفل دلمه ۱۰۰۰ تومان و کاهو ۵۰۰ تومان است. امامی، قیمت کاهو سالادی را نیز ۶۰۰ تومان عنوان کرد و افزود: هرکیلوگرم سبزی قورمه، کوکو، آش، پلو و خوردن ۵۵۰ تومان، گیلاس از ۴۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان، زردآلو از ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان، هلو ۴۰۰۰ تومان، موز از ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، سیب لبنانی زرد و قرمز ۲۵۰۰ تومان، سیب گلاب ۴۰۰۰ تومان و انبه وارداتی از ۵۵۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید