2 قتل برای سرقت پسته | اتاق خبر
کد خبر: 113589
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1394 - 10:03
اتاق نیوز - مردی که با انگیزه سرقت از انبار پسته و خودروی مرد روستایی، او و یکی از همدستان خود را در شهر زرند به قتل رسانده و گریخته بود، پس از چهار ماه دستگیر شد....
اتاق نیوز - مردی که با انگیزه سرقت از انبار پسته و خودروی مرد روستایی، او و یکی از همدستان خود را در شهر زرند به قتل رسانده و گریخته بود، پس از چهار ماه دستگیر شد.
روزهای پایانی بهمن سال گذشته مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان زرند تماس گرفت و از قتل همسایه اش در روستای حصن آباد این شهر خبرداد. ماموران انتظامی با اعزام به محل حادثه متوجه شدند مرد روستایی در زمینه کاشت و فروش پسته فعالیت داشته که سارقان به انبار وی دستبرد زده و مقداری از پسته ها و خودرویش را سرقت کرده اند. همزمان ماموران متوجه شدند مرد جوانی که با شلیک گلوله مجروح شده، به بیمارستانی در این شهر منتقل شده است. ماموران راهی بیمارستان شده اما مرد جوان بر اثر شدت جراحات جان باخته بود. بررسی ها نشان داد، در هر دو جنایت از یک اسلحه استفاده شده است. با گذشت چهار ماه از وقوع این جنایت ماموران اطلاع یافتند عامل این جنایت مرگبار یک دزد سابقه دار است که تحت تعقیب پلیس قرار گرفت وروزهای پایانی هفته گذشته در مخفیگاهش در اطراف شهر زرند دستگیر شد. متهم به قتل پس از انتقال به پلیس آگاهی گفت: من و دو نفر از همدستانم برای سرقت پسته و خودروی مرد روستایی به زور وارد خانه او شدیم. او را به مرگ تهدید کرده و خواستم تا کلید انبار پسته و سوئیچ خودرویش را به من بدهد اما مقاومت کرد که با شلیک گلوله او را کشتم. یکی از تیرها به اشتباه به یکی از همدستانم اصابت کرد و باعث مرگ او شد. مقداری پسته و خودروی مرد روستایی را سرقت کرده و متواری شدیم. پس از چند روز خودرو را رها کرده و پسته های سرقتی را فروختیم .در این مدت مخفیانه زندگی می کردم. علی اکبر عباس تبار، دادرس دادگاه های جزایی دادگستری شهرستان زرند در این باره به جام جم گفت: با اعتراف متهم به قتل و بازسازی صحنه جنایت، او روانه زندان شد.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید