حمله بی‌رحمانه مرد شیشه‌ای به اعضای خانواده‌اش | اتاق خبر
کد خبر: 113954
تاریخ انتشار: 25 خرداد 1394 - 11:02
اتاق نیوز - مرد شیشه‌ای كه پس از مصرف مواد در توهم خود تصور كرد همسر و دخترانش به او فحاشی می كنند و آنها را مجروح كرد از سوی پلیس بازداشت شد....
اتاق نیوز - مرد شیشه‌ای كه پس از مصرف مواد در توهم خود تصور كرد همسر و دخترانش به او فحاشی می كنند و آنها را مجروح كرد از سوی پلیس بازداشت شد.
چندی پیش ماموران پلیس در جریان وقوع یك درگیری خونین در خانه ای در پایتخت قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور كار خود قرار دادند و با حضور در محل به تحقیق در این رابطه پرداختند. با حضور ماموران مشخص شد كه مردی جوان پس از شكستن شیشه های خانه، همسر و دو دخترش را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و آنها را مجروح كرده است. مرد جوان خیلی زود از سوی پلیس بازداشت شد و بلافاصله تحت بازجویی های قضایی و پلیسی قرار گرفت. وی در بازجویی ها با اعتراف به جرم خود به ماموران گفت: مدتی است كه شیشه می كشم و مصرفم آنقدر زیاد است كه بیشتر مواقع توهم می زنم. روز حادثه هم به خاطر مصرف مواد توهم زدم و تصور كردم كه دو دختر و همسرم دارند به من فحاشی می كنند. برای همین آنها را به شدت كتك زدم. صدایشان در تصوراتم خیلی بلند بود و فحش های بدی به من می دادند. اما وقتی به خودم آمدم متوجه شدم كه توهم زده ام و آنها اصلا به من فحاشی نكرده اند. حتی در آن لحظه دخترانم در حال درس خواندن بودند و همسرم هم داشت كار می كرد. با اعترافات متهم وی با قرار قانونی روانه زندان شد و پرونده وی در دادسرای ناحیه ۵ تهران تحت رسیدگی قرار گرفت.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید