اجازه نمی‌دهم زحمات دولت با كج سليقگی برخی زير سوال برود | اتاق خبر
کد خبر: 118374
تاریخ انتشار: 10 تیر 1394 - 07:34
اتاق نیوز - استاندار هرمزگان گفت: دولت در عرصه های مختلف اجرايی، اقتصادی، فرهنگی و بين المللی مشغول كار و تلاش است و اجازه نمی‌دهم زحمات دولت با كج سليقگی برخی زير سو...
اتاق نیوز - استاندار هرمزگان گفت: دولت در عرصه های مختلف اجرايی، اقتصادی، فرهنگی و بين المللی مشغول كار و تلاش است و اجازه نمی‌دهم زحمات دولت با كج سليقگی برخی زير سوال برود.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، جاسم جادری در نشست شورای مدیران استانداری هرمزگان، عنوان کرد: باید نقش نظارتی، سیاستگذاری، راهبردی و هماهنگی استانداری در اجرای برنامه های دولت حفظ شود و با هر كم كاری و اهمال در مسئولیت ها برخورد می كنم و معتقدم مدیریت مشاركتی به تلاش مضاعف و پویایی نیاز دارد.

وی با تاكید بر پاسخگویی مدیران در مقابل نیازهای مردم گفت: باید ضمن حفظ نقش حاكمیتی استانداری با برنامه و براساس اولویت و با نظارت صحیح كارها را به پیش ببریم.

جادری تصریح كرد: افطاری سیاسی توسط مدیران دستگاه ها ممنوع است و اجازه نمی دهم از امكانات دولتی له یا علیه كاندیداهای احتمالی انتخابات آینده استفاده شود.

وی در خاتمه گفت: دولت تدبیر و امید را دولتی مظلوم می دانم چرا كه برخی از مدیران در آن از دفاع از این دولت و سیاست های مبتنی بر تدبیر و امید هراس دارند كه مایه تاسف است از همین رو این دولت را در عین اقتدار و توانمندی، مظلوم می دانم.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید