شمال تهران امشب باران می‌بارد | اتاق خبر
کد خبر: 119116
تاریخ انتشار: 13 تیر 1394 - 13:02
اتاق نیوز - کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امشب در جنوب تهران باد و گرد و غبار و در ارتفاعات این استان بارش پراکنده رخ می‌دهد....
اتاق نیوز - کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امشب در جنوب تهران باد و گرد و غبار و در ارتفاعات این استان بارش پراکنده رخ می‌دهد.
مین‌حسین نقشینه در تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور گفت: امروز و فردا به دلیل جریانات شمالی که روی سواحل شمالی قرار دارد استان های مازندران و گلستان شاهد بارش باران و گاهی هم رعد‌وبرق و وزش باد خواهد بود. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در ۲ روز آینده در البرز مرکزی و شرقی و در مناطق مرتفع تهران، سمنان و خراسان شمالی بارش خفیف باران رخ خواهد داد که موجب کاهش دما می‌شود. وی افزود: امروز در شرق، جنوب شرق، جنوب و جنوب غرب کشور باد و گرد و خاک رخ می‌دهد که موجب کاهش دید افقی و کیفیت هوا می‌شود. نقشینه با بیان اینکه دمای تهران با یک درجه افزایش نسبت به دیروز به ۴۰ درجه سانتیگراد می‌رسد، گفت: در ارتفاعات این استان بارش پراکنده و در جنوب تهران وزش باد و گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود. کارشناس سازمان هواشناسی گفت: اهواز و تهران با دمای ۵۰ درجه سانتیگراد گرم‌ترین مراکز استان‌های کشور و شهرکرد با دمای ۱۱ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مرکز استان کشور است.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید