تداوم گرد و خاک در کشور | اتاق خبر
کد خبر: 120094
تاریخ انتشار: 16 تیر 1394 - 13:29
اتاق نیوز - کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز بارش باران برای شمال غرب، سواحل شمالی، دامنه زاگرس مرکزی و دامنه شمالی البرز رخ می‌دهد، گفت: وزش باد و گرد و خ
اتاق نیوز - کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز بارش باران برای شمال غرب، سواحل شمالی، دامنه زاگرس مرکزی و دامنه شمالی البرز رخ می‌دهد، گفت: وزش باد و گرد و خاک برای شرق، جنوب شرقی به ویژه منطقه زابل و جنوب غربی کشور هنوز تداوم دارد.
کبری رفیعی در تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور گفت: امروز در بخش‌هایی از شمال غرب، سواحل شمالی، دامنه زاگرس مرکزی و دامنه شمالی البرز وزش باد به همراه بارش پراکنده باران و رعد و برق رخ می‌دهد. کارشناس سازمان هواشناسی افزود: امروز وزش باد و گرد و خاک برای شرق، جنوب شرقی به ویژه منطقه زابل و جنوب غربی کشور پیش‌بینی می‌شود که موجب کاهش کیفیت هوا و دید افقی می‌شود. وی ادامه داد: امروز و فردا در بعد‌ از ظهرها و اوایل شب در جنوب سمنان وزش باد و گرد و خاک رخ خواهد داد که موجب غبارآلود شدن استان قم و شمال اصفهان نیز می‌شود. رفیعی آسمان امروز تهران را نیمه ابری توصیف کرد و گفت: بعد از ظهر امروز در تهران شاهد افزایش ابر و وزش باد خواهیم بود. همچنین دمای این استان به ۴۰ درجه سانتیگراد می‌رسد. کارشناس سازمان هواشناسی بیان داشت: بیرجند با دمای ۱۴ و اهواز با دمای ۴۷ درجه سانتیگراد به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین مراکز استانی کشور هستند.  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید