ایران موقعیت ممتازی برای سرمایه گذاری دارد | اتاق خبر
کد خبر: 120595
تاریخ انتشار: 20 تیر 1394 - 13:13
اتاق نیوز: رییس هیات مدیره کانون انجمن های صنایع غذایی ایران گفت: ایران جزو امن ترین و کم بدهی ترین کشورهای جهان است و موقعیت ممتازی برای سرمایه گذاری دارد....
اتاق نیوز: رییس هیات مدیره کانون انجمن های صنایع غذایی ایران گفت: ایران جزو امن ترین و کم بدهی ترین کشورهای جهان است و موقعیت ممتازی برای سرمایه گذاری دارد.
سید محمدرضا مرتضوی با اشاره به اینکه دریافت یارانه در شان ملت ایران نیست و باید این رویه را تغییر داد، اظهارکرد: ایران می تواند از راه سرمایه گذاری و تولید ثروت به نقطه ای برسد که هیچ ایرانی نیازی به دریافت یارانه نداشته باشد. وی با ذکر اینکه ایران جزو 17 اقتصاد بزرگ جهان است گفت: ملت ایران می توانند با همدلی و همزبانی و اقتدا به رهبر فرزانه انقلاب این رتبه را هر روز بهبود بخشیده و کشور را از مسیر توسعه پایدار به ثروت برساند. دبیرکل و عضو خانه صنعت معدن و تجارت ایران گفت: ایران از نظر امنیت، ثبات و پتانسیل سرمایه گذاری جزو امن ترین کشورهای جهان است. وی تاکید کرد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری سال جاری را به سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نامگذاری کرده اند لذا تفسیرهای سطحی و دلواپسی بی خودی نمی تواند گرهی از مشکلات کشور بگشاید. دبیرکل خانه صنعت معدن و تجارت ایران افزود: دولت منتخب مردم و مورد حمایت رهبر معظم انقلاب این غیرت را دارد که از این مذاکرات همانند جنگ تحمیلی موفق و سربلند بیرون بیاید. مرتضوی اظهار کرد: ایران اسلامی محکم و استوار گام های خود را در مسیر توسعه برمی دارد و هم اکنون رشد منفی سال های 90 و 91 تبدیل به یک رشد مثبت شده است. وی یادآوری کرد: ایران از نظر تجمیع نفت و گاز رتبه نخست جهان را دارد بنابراین تضمین امنیت تامین انرژی دنیا به طور مستقیم به تعاملات کشورها با ایران در حوزه انرژی بستگی دارد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید