امروز در بازار فرعی صورت می گیرد؛ تخت گاز یک شرکت برای فروش لنت ترمز در بورس کالا | اتاق خبر
کد خبر: 120987
تاریخ انتشار: 21 تیر 1394 - 15:12
اتاق نیوز - تالار نقره ای در حالی شاهد عرضه ۲۰۰ هزار تن انواع کالا خواهد بود که یکی از نکات جالب توجه معاملات امروز، عرضه دو تن لنت ترمز شرکت لنت صفه صنعت صبا در بازار
اتاق نیوز - تالار نقره ای در حالی شاهد عرضه ۲۰۰ هزار تن انواع کالا خواهد بود که یکی از نکات جالب توجه معاملات امروز، عرضه دو تن لنت ترمز شرکت لنت صفه صنعت صبا در بازار فرعی بورس کالا است.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، در صورت تقاضا، چهار هزار تن مس کاتد شرکت ملی صنایع مس ایران با قیمت پایه ۱۷۵ هزار و ۷۷۳ ریال راهی تالار معاملات می شود. این شرکت همچنین در صورت تقاضا، ۳۵۰۰ تن مس مفتول را با قیمت پایه ۱۸۲ هزار و ۷۹۸ ریال عرضه می کند.

از دیگر محصولات عرضه شده شرکت ملی صنایع مس ایران در این روز می توان به ۲۰ هزار تن انواع مس کم عیار، ۱۰۰ تن سولفور مولیبدن و  ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها اشاره کرد. علاوه بر این، ۲۷۰ تن مس مفتول شرکت صنایع تولیدی دنیای مس کاشان عرضه را با قیمت پایه ۱۸۳ هزار و ۳۴۸ ریال تجربه می کند.

تالار محصولات صنعتی و معدنی همچنین شاهد عرضه ۲۸۸ تن سبد تیرآهن ۲۷-۲۰ شرکت ذوب آهن اصفهان است.

این گزارش همچنین حاکی است، در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، در حالی ۶۶ هزار و ۶۰۰ تن انواع قیر، ۲۴ هزار تن وکیوم باتوم، ۲۵ هزار تن لوب کات، ۵۵۰۰ تن انواع ماده پتروشیمی و ۱۸۰۰ تن انواع گوگرد روی تابلوی عرضه می رود که تالار صادراتی نیز شاهد عرضه ۱۵ هزار تن انواع قیر است.

در این روز و در تالار محصولات کشاورزی، ۲۱ هزار تن شکرسفید، ۵۶۵۰ تن ذرت دانه ای، ۴۱۰۰ تن برنج و چهار هزار تن گندم دروم عرضه را تجربه می کنند.

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید