بارش‌های پراکنده در ارتفاعات تهران | اتاق خبر
کد خبر: 122720
تاریخ انتشار: 24 تیر 1394 - 15:29
اتاق نیوز - مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با تحلیل آخرین اطلاعات و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، با بیان اینکه امروز (چهارشنبه) در سواحل دریای خزر، ...
اتاق نیوز - مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با تحلیل آخرین اطلاعات و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، با بیان اینکه امروز (چهارشنبه) در سواحل دریای خزر، استان اردبیل و به طور پراکنده در شمال غرب کشور بارش باران ادامه خواهد داشت، گفت: در ساعات بعدازظهر و اوایل شب امروز برای دامنه‌های زاگرس مرکزی افزایش ابر، رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
احد وظیفه اظهار کرد: در روز پنج‌شنبه 25 تیر تشدید بارش را در سواحل دریای خزر و استان اردبیل خواهیم داشت و در برخی نقاط شمال غرب نیز رگبار و رعد و برق رخ خواهد داد. وی در ادامه با اشاره به هوای جمعه 26 تیر، گفت: در روز جمعه ضمن تداوم بارش در سواحل شمالی کشور در شمال شرق و شمال غرب کشور بارش پراکنده، گاهی با رعد و برق را شاهد خواهیم بود. مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور افزود: طی سه روز آینده در شرق کشور وزش باد و گرد و خاک رخ خواهد داد که این وضعیت در شمال سیستان و بلوچستان به ویژه در منطقه زابل تشدید می‌گردد. وظیفه درباره هوای تهران گفت: آسمان تهران روز پنج‌شنبه کمی ابری در بعدازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد در ارتفاعات و بارش پراکنده با بیشنه و کمینه دمای 40 و 27 پیش بینی می‌شود، همچنین هوای پایتخت در روز جمعه کمی ابری، در پاره ای نقاط وزش باد در بعدازظهر رشد ابر در ارتفاعات و بارش پراکنده با بیشنه و کمینه دمای38 و 27 خواهد بود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید